Up the hammers festival viii 8&9 march 2013

Εκει θα είμαστε και τις 2 ημέρες γιατί το συγκεκριμένο φεστιβάλ είναι κάτι παραπάνω από μουσικό γεγονός.

Προσωπικα, θα εβγαζα μερικες μπαντες, θα αφηνα Medieval Steel τη δευτερη μερα και θα εβαζα απο πανω κανα Satan να παιζουν ολο το Court In The Act, ή κανα Vicious Rumors που εβγαλαν και ικανοποιητικοτατο δισκο προσφατα… γνωμη μου. Αν και φανταζομαι πως θα 'ρθουν και αυτα καποια στιγμη αλλα πιο μετα.

οι Mercyful King ποια μερα θα παιξουν;

Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω, δυστυχώς οποιοσδήποτε από εμάς είναι πολύ λίγος να αγγίξει τους Medieval Steel και η θέση των headliners δικαιωματικά τους ανήκει, ναι, μπορεί να έβγαλαν μόνο ένα ep αλλά ας μην ξεχνάμε ότι μας έρχονται με τις αποσκευές τους βαριές, φορτωμένες με ένα ακόμα demo καθώς και μια συλλογή που περιλαμβάνει αυτό το ep και το demo.

Για κάποιον που ακούει αληθινά metal οι Medieval Steel έχουν γεμίσει με κυκλοφορίες το πιο σημαντικό δισκάδικο από όλα, αυτό της σιδερένιας μας και μεταλλικής μας καρδιάς, καλό απόγευμα να έχουμε.

[B][SIZE=“4”]UP THE HAMMERS FESTIVAL VIII
8&9 MARCH 2013
AN CLUB

Friday 8 March 2013
BLITZKRIEG (UK)
SARISSA (GR) (first reunion show in Athens)
ADRAMELCH (I)
DAMIEN THORNE (USA)
ALPHA TIGER (D)
STORMZONE (IRL)
BLOOD COVERED (GR)
SAD IRON (NL)

Saturday 9 March 2013
MEDIEVAL STEEL (USA)
ANGUS (NL)
JESS COX?S TYGERS OF PAN TANG (UK)
WIDOW (USA)
RULER (I)
SIN STARLETT (CH)
SANCTUAIRE (F)

Special guests: MERCYFUL DIAMOND (DAN)

TICKET PRICES:
30 EURO EACH DAY
2 DAY TICKET 52 EURO
[/SIZE][/B]

Σαρισσα ε…

Χμμμμ…

Δεν έχει χμ,στην Αθήνα μένεις.Τι να πούμε και εμείς που θα έρθουμε από Θεσσαλονίκη!!!:smiley:

Sarissa και τα μυαλα στους τοιχους…

και με τον τραγουδιστή του ντέμο…

ΚΑΥΛΕΣ ΛΕΜΕ!!!

Να τελικά που έσκασε το Live των Sarissa Αθήνα…
Μετά από πολλά χρόνια ξαναμπαίνω στην υπόγα (2-3, όχι τόσα πολλά)!!!
Και μετά φεύγω να ακούσετε αυτούς τους BLITZKRIEG :lol:

…ωωω υπέροχα:):!:

Για 30 ευρώ, μιλάμε για deal:!:

Εδώ 30 Ευρώ δίνουμε για Warlord, δε θα δώσουμε για Sarissa?

Πέρα από την πλάκα, καλή προσθήκη ήταν, δε χαλάστηκε κανείς.

27 ευρω δεν ειχαν πει για την πρωτη μερα; και 50 για τις 2 μαζι;

λεει ετσι στο fb
Due to the last minute addition of Sarissa we had to bring back the ticket to last years prices…

άι ρε :stuck_out_tongue:

Ακυρωσανε λέει οι blitzkrieg την εμφάνιση τους στο UTH γιατί φοβούνται για εξεγέρσεις… Εκτός απ’το ότι είναι πολύ αστεία δικαιολογία, εγώ προσωπικά χάρηκα!!! Άντε… Πάμε για τα καλύτερα!!

Ελα ρε, σοβαρα; Μια απο τα ιδια και εγω :stuck_out_tongue:

metalheads που φοβούνται τις εξεγέρσεις…
[COLOR=“DimGray”][I](κ μετά έχουν το -τσάμπα- θράσος να εμφανίζονται “αγριωποί-αγριωποί” στις προμο-φωτογραφήσεις )[/I][/COLOR]
χμμμμμμμμμμ

:lol:

Αληθεια, που το ειδες αυτο Mariner? Γιατι fb απλα εβγαλαν το ονομα τους, απ’οτι ειδα. Εχει ακουστει τιποτα για αντικαταστατη;