Up the Hammers Special Edition με Manilla Road 14/10/2012 @ KYTTAPO

Θα ειμαι εκει, δεν χανεται αυτο. Ακου Manilla Road με 3ωρο σετ και ολοκληρο το Open The Gates. Φωτια και ατσαλι…

3 ωρες οι manilla και 3 μπαντες πιο πριν
να υποθεσω οτι θα τελειωσει κατα τις 3?? :stuck_out_tongue:

Όταν λέμε περιορισμένο αριθμό εισητηρίων των 25 ευρώ πόσα εννοούμε; η κανονική τιμή θα είναι 30;

angel οχι απλα θα αρχισει νωρις. σκοπος ειναι να τελειωσει λιγο μετα τις 12.
κανονικη τιμη θα ειναι 30, 25 εχει για τα πρωτα εισητηρια. Οταν τελιωσουν θα ενημερωθειτε απο εδω.

ισα ισα για ν πληρωσουν κ κανενα 15ευρω σε ταξι οσοι πανε…

ace θα επανεξετασω το προγραμμα και θα προσπαθησω να τελιωνει πριν τις 12, εχεις δικιο.

καλυτερα θα ειναι το λιγο πριν τις 12 παρα το [B]μετα[/B], τα εξτρα λεφτα για ταξι ειναι πολυ αποθαρρυντικος παραγοντας, ε και μιλαμε για ενα μισαωρακι συν πλην, οποτε καλυτερα να αρχισει λιγο νωριτερα κ να μην εχουμε τον πονοκεφαλο του γυρισμου…

[SPOILER]το [B]μετα[/B] το εβαλα σε μπολντ γιατι συνηθως γραφω ολο το κειμενο μονοκοπανια κ μετα το διαβαζω μια για να δω για κανα ορθογραφικο, και προσεξα οτι το χερι μου πηγε απο μονο του και αντι για “μετα”, εγραψα “μεταλ” χαχαχα φακ γιεα 8)[/SPOILER]

Ποιος εισαι ρε μλκ:!:

Ο μπατζανακης του DeMaio

[SPOILER]Βασικα, ο Μαρκος ο Καρχαριας, εχει κανονικοτατο προφιλ στο φεησμπουκ, τον εκανα αντ, το ιδιο και τον Καραζερη.[/SPOILER]

bump το συναυλιακο γεγονος της χρονιας

προς το παρον το συναυλιακο γεγονος της χρονιας ηταν οι SACRED REICH ! 8)

Ποιοιιιιιι Sacred Reich ρε συναδερφε,εδω μιλαμε για 3η σημαντικοτερη επικ μπαντα ολων των εποχων.Καλα εγω δε τους εχω ξαναδει κιολας και το OTG ειναι το αγαπημενο μου οποτε καταλαβαινεις…

Προς το παρόν είναι το Overkill:p, αλλά πιστεύω και εγώ ότι αυτό θα τα προσπεράσει όλα. Αναμένεται φοβερό σετλιστ, συν ότι στα σαπόρτ βρίσκεται η κορυφαία για μένα σύγχρονη επική μπάντα, βλ. War Dance

αδερφια, και Overkill ειχαμε ξαναδει, και Manilla. ειδικα η δευτερη φορα που ειχαν ερθει και ηταν πανω απο 2 ωρες μονο απο τα παλια ηταν παραληρημα, ειχε στεναξει το αν ! απλα sacred reich ηταν μπαντα απωθημενο που ειχαμε αποκλεισει ολοι να ξαναδουμε μεχρι που…τους ειδαμε! επισης Overkill αν και εδωσαν τρομερο λαιβ φετος, νομιζω οτι το 2009 ηταν καλυτεροι… τελοσπαντων, χωρις να θελω να μειωσω τους Manilla, επισης μεσα στις 10-15 αγαπημενες μου μπαντας εβα, σιγουρα εκει θα ειμαστε! 8)

ε τότε η χρονιά των Sacred Reich ήταν τότε, 20 χρόνια πριν στο Πεδίον του Άρεως, στο θεατράκι που βλέπαμε και Χάρυ Κλυν :stuck_out_tongue:

To μεγαλύτερο συναυλιακό γεγονός της χρονιάς ήταν οι RHCP.- τι manilla road και μαλακιες!!!

σταρχ**α μας για τους rhcp, αιντε, τσουρεκια μας τα κανανε ολοι να πανα πνιγουν εεεεεεεεεεεεεεεεεε μα με σκασατε, προτιμω μια εισαγωγη και μονο απο μανιλλα παρα ολο το σετλιστ των πεπερς :slight_smile:

εχουμε κανα νεοτερο με ωρες κλπ;;

επισης απο fb

UP THE HAMMERS FESTIVAL STARTING FROM THE SPECIAL EDITION IN OCTOBER 14 WILL FORBID THE USE OF IPHONES,SMARTPHONES,FU…PHONES AND ANY KIND OF CAMERAS. WE ARE NOT AGAINST TECHNOLOGY BUT SOMEONE MUST MAKE A MOVE TO STOP THE MADNESS. YOU CAN ENJOY THE GIG WITHOUT POSTING ON FACEBOOK A VIDEO THE SECOND AFTER YOU GET OUT THE VENUE. WE NEED YOUR SUPPORT IN THAT AND RESPECT OUR DECISION.

εεετσι… αυτη η κινηση επρεπε να εχει γινει χρονια… μακαρι να ισχυει για πολλες συναυλιες στο μελλον…

Ας καταλάβουν πια ότι είναι απ τα πιο ενοχλητικά πράγματα σε συναυλία. Δεν πάω στη συναυλία για να χω το κινητό του καθένα μες στη μούρη μου.