UP THE HAMMERS V 5-6 Μαρτίου 2010 @ An Club

Λιγες μερες μετα τη κολαση του up the hammers IV ηδη αρχισαν οι ανακοινωσεις…

First band announced is the mighty TRIGGER from USA, the ultimate muscle metal band! TRIGGER are maybe not known to you since they only released a rare 7" back in the 80’s but they will blow your minds away. They will perform one and only show at up the hammers festival. They can be described as a mix of early Manowar with the epic era of bathory.
Stay tuned for more bands and dates to follow!

εγω παντως δε τους ξερω…και ουτε βρισκω πουθενα!!!(ουτε στο metal archives υπαρχουν!)

μπορει να βοηθησει κανεις???

Χμμ θα σε γελασω… Ουτε εγω τους ξερω. Πιο πολυ μου ακουγεται για διαφημιση απεγνωσμενης μπαντας να πω την αληθεια… απο αυτες του στυλ “ειναι απιστευτοι… ειναι φαντασμαγορικοι, μεγαθηρια στη μεταλ σκηνη” και τελικα ειναι μια μπαντα που δεν υπαρχει πουθενα και για κανεναν.

Μακαρι να βγω λαθος :stuck_out_tongue:
αναμενω…

χαχαχαχα πολυ πιθανον!!!
αλλα το Mix manowar/bathory ακουγεται πολυ καλο!!!(οχι απλα πολυ καλο…τελειο!!!)

αντε να δουμε…

Έχουν βγάλει ένα επτάιντσο στα 80s και κάνουν reunion? Muscle metal?

Πιο πολύ για πρωταπριλιάτικο μοιάζει. :lol:

Φέρτε Slough Feg και Doomsword ρεεεε. (έτσι για να ξεκινάμε :Ρ)

σωστός. μιας κι έπιασες doomsword, domine και wotan δε με χαλάν καθόλου :stuck_out_tongue:

εγω θα λεγα RIOT τωρα με την επανασυνδεση…και μετα crom,doomsword,jag panzer,Q5,helstar…και πολλα πολλα αλλα !!! :smiley:

ε ναι ρε παιδια, τι θα γινει ποτε θα δουμε doomsword???!??

μακαρι να ερθουν οι doomsword…θα λεγα και angelwitch αλλα απ οτι εμαθα ερχονται 2 Μαιου

ε, 2 Μαϊου θα λείπω, πες τους να αλλάξουν… :frowning:

χαχαχαχαχα αμα το κανονιζα εγω ευχαριστως να το αλλαζα 8)

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ8O

ΑΝGEL WITCH??? OMG…8O8O8O

Οι Angelwitch;! Πού, πώς, πότε;! 8O

Αν έρθουν Slough Feg και Doomsword θα γίνει της επί χρήμασι!

Εγώ θέλω Adramelch αλλά υποψιάζομαι τί απ’ τα τρία (τα γνωστά) θα πάρω…

Ρε μαλακες μη πετατε τετοια πραγματα και τα αφηνετε μετεωρα.Που το ακουσες για Angel Witch?
Θα παθουμε κανα εγκεφαλικο

εγω για καλο το πα…μου το παν τα παιδια απο strikelight…λεει το χει κανονισει ο Γρηγορης απο eat metal…τωρα τι να σας πω…δεν νομιζω να χουν λογο να μου πουν ψεμματα

Οντως υπάρχει προφορική συμφωνία για Angelwitch στο Αn αλλά δεν έχει κλείσει επισήμως, οπότε μην τα πετάμε έτσι αυθαίρετα. Εξάλλου εκείνη την ημερομηνία παίζουν και οι Destruction στον Texas Necropolis αν λέει κάτι αυτό.

δεν ειπα εγω οτι εκλεισαν…εγω ειπα οτι απ οτι εμαθα…αλλα οι πληροφοριες λενε κατα 99% οτι θα ρθουν…εξαλλου μπορει να παιξουν και στο ΑΝ…δεν αποκλειεται…δε ξερω,μη λεω δικα μου πραγματα…περιμενουμε ανακοινωση

Ναι ρε νο οφενς απλα γραψτο αυτο στο αρχικο ποστ,γιατι περιμεναμε το 2ο ποστ σα λαλακες:p

Οπως και να χει μου φτιαξες τη μερα:D

Nobody else can see you the same way as myself
Fly high and touch the sky, you’re the angel I adore
If only you could feel for me that I feel for you
Why do you ignore me, angel, why can’t I go with you

You’re an angel witch, you’re an angel witch!
You’re an angel witch, you’re an angel witch!

και μου το παν τα παιδια απο Strikelight γτ αμα τελικα ερθουν οι Angelwitch,αυτοι θα παιξουν support…οποτε περιμενουμε τον Γρηγορη :slight_smile:

για riot που ειπατε νωριτερα
εχω την εντυπωση οτι κανουν κινησεις