Uriah heep live in athens 4/12

Η αλήθεια είναι ότι μερικά γκρουπ είναι άλλη φάση σε unplugged. Οι Heep ανήκουν σε αυτά…

Πόσοι τραγουδιστές πέρασαν από τους Uriah Heep από την αποχώρηση του αυθεντικού τους frontman David Byron το 1976 ως την πρόσληψη του σημερινού τους τραγουδιστή Bernie Shaw το 1986;

ξερετε???πειτε pleaseeeeeeeee

και ποιο ειναι το mail αποικινωνιας του rock pages???

Μπες wikipedia κι εγώ εκεί το είδα … :wink::wink:

για το mail επικοινωνίας δες λίγο ποιο κάτω …

επειδη δεν το βρισκω μου το στελνεις σε pm ???

για το line up

και εδώ κάτω κάτω για την επικοινωνία …
http://www.rockpages.gr/detailspage.aspx?lang=GR&type=14&id=1871

ολα καλα ολα ωραια και ευχαριστω πολυ για αυτο…αλλα δεν λεει πουθενα το mail της σελιδας…μονο rockpages.gr λεει…το mail που το λεει??

Πάτα το κουμπάκι κάτω δεξιά :wink::wink::wink::wink:

για να δούμε τι θα δούμε…

ναι…κέρδισε ένας φίλος προσλήσεις και θα πάμε κι εκεί… :yes: :stuck_out_tongue:

Πρεπει να μαι απο τους λιγους που γουστγαρουν αυτη την μπαντα και δεν εχουν στειλει στους διαφορους διαγωνισμους γι αυτη τη συναυλια.

Απλα τους Χιπ τους προτιμω 100% ηλεκτρισμενους. Αυτες τις μελωδιες, τα φωνητικα σε συνδυασμο με τα πληκτρα, την κιθαρα του Box, τους ρυθμους, τα προτιμω στην πριζα, παρα απογυμνωμενα. Ετσι τα ειδα στο Φαζ, και παλιοτερα στο Ροδον.

Ενω αν ηταν καποια αλλη απο τα 70ς πχ Jethro, θα σκοτωνα για μια προσκληση.

Καλησπερα και απο μενα.

Δε μου λετε, μια και οι Uriah Heep ειναι απο τα δυο αγαπημενα μου συγκροτηματα (το αλλo ειναι οι Purple) και επειδη δεν κερδισα και τα εχω παρει στο κρανιο, μηπως υπαρχει κανενας με προσκληση που να μην εχει δευτερο ανθρωπο??? Λεω μηπως…

non_serviam από ποιο site κέρδισε τις προσκλήσεις ???

Πάντως - τουλάχιστον σε εμάς- η ζήτηση για προσκλήσεις ήταν τεράστια!!!

από τα τσιγάρα τα old holborn…
το κάπνισμα τελικά κάνει καλό… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παίζει νούμερο ???

έστω από περιέργεια … (να μην βρίζω την τύχη μου μετά :P:P)

τσιγάρα ???:?:?:?

Ξέρω ότι μόνο την πρώτη βδομάδα είχαν στείλει πάνω από 400 άτομα!!!

BB πρόσκληση :frowning:

Και ναι… Θα είμαι κι εγώ στους Heep. Δεν κέρδισα εγώ πρόσκληση ποθ είχα στείλει σε 5-6 διαγωνισμούς αλλά κέρδισε κολλητούς μου που είχε στείλει μόνο σε Old Holborn. Δε με χάλασε…

SOS!Παίζει κανείς με πρόσκληση να με βάλει μέσα?Το δικαιούμε άρχισα το topic!

χαχα να δούμε και προσκλήσεις στην μαύρη …:lol::lol:

(είμαι περίεργος τοοοσος κόσμος ποια να δει heep και ακουστικό κι όλας και δεν έμεινε τπτ ??)

παιδια εγω δινω και 10 euro σε οποιον μπορεσει να με βαλει με προσκληση!

Ειμαι μεγαλος fan των Heep, τους εχω δει 3 φορες live και εχω φρικαρει που δεν εχω κερδισει σε κανεναν διαγωνισμο ενω ειχα συμμετασχει σε ολους!!!HELP!!!