Vampire Diaries

καλησπερα παιδια θελω να ακουσω της γνωμες σας για τιν συγκεκριμενη σειρα που αναφερω παραπανω

πουλαω The Vampire Diaries: The Complete First Season
http://www.amazon.com/Vampire-Diaries-Complete-First-Season/dp/B002JVWR9U +
αυτο

σε XL

ολα μαζι 40 ευρω, γιατι η σειρα ηταν μαλακια ολκης…

μονο χερι με χερι

εχει ελληνικους υποτιτλους υποθετο πως οχι μονο το μπλουζακι πωσο παει

σορυ μαν, μονο μαζι τα δινω, το μπλουζακι μονο του θα τοδινα κανα 10εθρω και δεν μπορω να τραβηχτω για αυτο μονο…ελληνικοι υποτιτλοι δεν παιζουν, οχι

πεσ μου που εισαι να ερθω εγω εκει φιλε αθηνα δεν εισαι ???

ενα thread σε μια αλλη κατηγορία ειπε να ανοίξει ο τραβολτα και το μετέτρεψε σε μικρες αγγελίες…(άρχοντας!!!)

ον
τη σειρα την έβλεπα πέρσι οταν βαριόμουνα αλλα δεν λεει τοσο για εμας τα αγοράκια… :stuck_out_tongue:

Aπό τη σειρά είχα κατεβάσει τα δύο ή τρία πρώτα επεισόδια, κατόπιν μεγάλου πρηξίματος από μια φίλη. Καλό μου φάνηκε, ευχάριστο παρά το γεγονός ότι η όλη vampire-trend μετά το Twilight έχει καταντήσει κουραστική… (εξαιρείται μια πραγματικά γαμάτη σειρά βιβλίων: Vampire Academy - Richelle Mead)
Σίγουρα πολύ πιο αξιόλογο από τη παπ4ρι@ το True Blood και ίσως συνέχιζα να το βλέπω αν το έπαιζε απλά η τηλεόραση. Τώρα η ιδέα του download με αποθαρρύνει :ρ

ΥΓ: Αυτός ο Damon πια ΠΟΣΟ υπερεκτιμημένος! Ο πιο γλυκούλης εκεί πέρα είναι ο Τζέρεμυ (ο αδερφός της πρωταγωνίστριας, αν θυμάμαι καλά το όνομά του:p)

sorry man, ειμαι κρητη, δυσκολο

ε οχι, αν το True Blood ειναι παπαρια μια(που δεν ειναι, απλα εχει ψηγματα μαλακιας μεσα του), το diaries ειναι παπαρια δεκα! πραγματικα βαρετη και ανουσια σειρα…

To τρου μπλαντ πάντως ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ παπαρια.

τι λέτε ρε που θα βγάλετε και παπαριά το true blood:!:

νιώστε λίγο από αμερικάνικο νότο να’ούμ’! :country:

[SPOILER]το vampire diaries μου κάνει λίγο το sex and the city των βρυκολάκων.αυτό ναι, είναι παπαριά. :p[/SPOILER]

το Τrue Blood δεν ειναι παπαρια, βλεπεται ευχαριστα και μεχρι εκει, ειναι μια μετρια σειρα με εξαρσεις ανα διαστηματα…το σταματησα βεβαια γιατι βαρεθηκα αλλα δεν με χαλασε ιδιαιτερα οσο ειδα(2 σεζον δλδ)…σουκι και μπρο, πεθανετε πρωτα και ισως το ξαναρχισω μετα…

Eπαναλαμβάνω πως τα δυο-τρία πρώτα επεισόδια είχα δει μόνο, δεν ξέρω πώς εξελίσσεται :stuck_out_tongue: Και πάλι βέβαια, ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ TRUE BLOOD;;;;

Ο damon ειναι θεωτητα ρε φιλε απλα θεως ο πιο αδηκιμενως μαλλον θα ελεγα

πιστεψε με πολυ χειροτερο ειναι το true blood απο πο to diaries τι γουσταρω πολυ αυτην την σειρα για μενα ειναι τελια

ΠΟΛΥ χειροτερο απ το τρου μπλαντ. Ναι, γινεται. Οσο για τον Ντειμον, ε οχι και υπερεκτιμημενος! Κανει κατι χαζα (ονοματα δε λεμε) να βλεπουν τη σειρα.

lol, το Vampire απορω πραγματικα ποσα ατομα το βλεπουν, περα απο κακη σειρα ειναι απο την αλλη και αχρειαστη…τεσπα, οσοι ψηνεστε να πουμε οτι δημιουργος του ειναι ο Kevin Williamson, δημιουργος επισης του DAWSON’S CREEK, μιας εκ των πιο πουστικων και lame σειρων εβα, βγαλτε τα συμπερασματα σας…

ο καθενας ειναι ελευθερος να πει την γνωμη του για την σειρα και να εκφραση την αποψη του για την σειρα

Μπορεί να κάνει μόνο το ένα από τα 2 που είπες?

HOW DARE I? Είχα ξεχάσει και πως υπήρχε το θρεντ και πως είχα υπάρξει ιερόσυλη με το να γράψω σε αυτό τέτοιες βαριές κουβέντες… Ελπίζω να μην καώ στην κόλαση, εφόσον μετανόησα. Ας είναι καλά η βαρεμάρα εν όψει εξεταστικής που με ώθησε να κατεβάσω και να δω όλους τους κύκλους απανωτά και, ως εκ τούτου, να καταλάβω το λάθος μου. Αγαπάμε Damon… :roll:

Αυτό είναι το θέμα με αυτό τον τύπο…Τον αντιπαθείς σε όλο τον πρώτο κύκλο και στον δεύτερο αλλάζεις γνώμη τελείως.Μιλάμε για την πιο αναπάντεχη εξέλιξη χαρακτήρα.BTW,αυτός ο Klaus μας έχει σπάσει τα νεύρα.Τον απέθαντο έχει!Τέτοια κωλοφαρδία έχει να παρουσιαστεί από την κακία στο Βραζιλιάνικο “Μαρία της γειτονίας” που σε κάθε επεισόδιο καιγόταν,έπεφτε από το ρετιρέ ουρανοξύστη κλπ και αναστηνόταν λίγα επεισόδια μετά.