Οι van der graaf generator στην ελλαδα 1 απριλιου

Οι Van Der Graaf στην Θεσσαλονικη 1 Απριλιου στην Αποθηκη του Μυλου.Για Αθηνα δεν γνωριζω.Λογικα θα παιξουν και στη Αθηνα. www.kazandb.com.

Elpizw mono na mhn einai prwtapriliatiko se prokatavolh!Kata t alla…eimai hdh ekei! :smiley:

Φιλε μου επειδη πεφτει 1 Απριλιου δεν σημαινει οτι ειναι αστειο.Ασε που ειναι παρα πολυ νωρις απο τωρα για τετοια πραγματα.Και αν μη τι αλλο με τους Van Der Graaf θα εκανε αστειο βρε.Δεν ειναι καθολου.Και εγω ειμαι ειμαι ηδη αποτωρα στη συναυλια.Οταν ηρθαν την προηγουμενη φορα επαιξαν σαν support στους porcupine tree μονο Αθηνα.Δυστυχως δεν επαιξαν Θεσσαλονικη την επομενη μερα διοτι ειδαμε τους Porcupine tree μονους χωρις τους Van Der.Δεν γνωριζω το λογο γιατι εγινε αυτο.τελοσπαντων ηρθε η ωρα και για την Θεσσαλονικη.

αληθεια ειναι. http://www.kazandb.com/events.html 8)

ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!θα τους δουμε και για δευτερη φορά (ειτε ερθουν αθηνα ειτε οχι) 8)

Ρε πάνε άκου Manowar που θες να ρθεις και VDGG… :lol:

Όλοι οι prog-heads θα’μαστε εκεί βεβαίως για νέα μαθήματα τεχνικής :smiley:

Ρε πάνε άκου Manowar που θες να ρθεις και VDGG… :lol:

Όλοι οι prog-heads θα’μαστε εκεί βεβαίως για νέα μαθήματα τεχνικής :D[/quote]

να σου πω παλικάρι μου…την τελευταια φορα τους είδες;;;επειδή δε θυμάμαι να σε είχα δει στον λυκαβυττο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πρόσεχε τι θα πεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και μη δω κανα ποστ σβησμενο αν δεν έχεις καλη απαντηση… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και βέβαια ήμουν ρε. Άμπαλε. Αφού δε με ήξερες τότε!! :twisted: