Van Hallen 2011 tour

Αντιγράφω από Melodic rock:

VAN HALEN IN AUSTRALIA 2011:
5 tour dates have been announced for Van Halen in Australia on their 2011 tour. The band will headline the massive Soundwave Revolution festival, which will tour the 5 major capital cities of Australia (by-passing Tasmania as usual!). The dates are:
Brisbane * September 24
Sydney * September 25
Melbourne * September 30
Adelaide * October 1
Perth * October 3

οκ η Αυστραλία πέφτει μακριά, αλλά το θετικό είναι ότι αρχίζουν πάλι τα live… και επειδή τους έχω δει για 45 λεπτά στο Rock AM Ring, το 96 ή 97 με S.Hagar, τα Live τους είναι απίστευτα…

Περιμένουμε με αγωνία μήπως και βγουν dates για Ευρώπη!!!

δωσε καναδα δωσε καναδα…:):):):):slight_smile:

παίζει να έρθει αιγάλεω???

H καμια Κοζανη,Καστορια ή Φλωρινα?:lol::lol::lol::lol: Περα απο την πλακα πιστευω οτι αν ερθουν Ευρωπη θα τους φερουν και απο εδω…!!!

ελπιζω για καλοκαιρι 2012,βασικα και πιο νωρις δεν με χαλαει :stuck_out_tongue:

Τελεια τα νεα…Ξαναρχιζουν συναυλιες λοιπον…ομορφα…

Ε Σεπτεμβριο Αυστραλια, φθινοπωρο-χειμωνα και λιγο ανοιξη στο Αμερικα και καλοκαιρι 2012 Ευρωπη…Κλασκα και αγαπημενα πραγματα…

Το Sweden Rock απο το Νοεμβριο που ανακοινωνει, θα τους ανακοινωσει πρωτους πρωτους…

Αντε για να ξαναπαω…

Ελπίζω να μην κλείσεις και να μου το ανακοινώσεις μετά απο 4-5 μήνες πάλι :stuck_out_tongue:

Οχι, οχι θα σου πω και σενα, αλλα θα πρεπει να το κλεισουμε συντομα…

Δεν ρισκαρω να με κυνηγας στην Πανεπιστημιου με ροπαλο του baseball… :p:p

…μακαρι να τους βλεπαμε και από εδώ, έστω και χωρίς τραγούδια της εποχής S.Hagar…

δηλαδή άν το φέρουν το toyr από τα μέρη μας το τουρ θα δούμε van hallen με diamond dave???:smiley:

…αφού είναι ο τραγουδιστής τους (για τώρα τουλάχιστον…)

Λογικά θα ανακοινώσουν περιοδεία σε αμφιθέατρα στην Αμερική το καλοκαίρι ή σε αρένες (κλειστά τύπου ΟΑΚΑ) το φθινόπωρο. Μάλλον το 2ο όπως το 2007, αν και με την δημοτικότητα τους να έχει πέσει λόγω της απουσίας τόσων ετών οι promoters μπορεί να φοβηθούν τις αρένες.

nder μην ακούω αρνητικά σχόλια για τη Van Hagar περίοδο :stuck_out_tongue: γαμάτοι ήταν και με τον Sammy, απλά με τον Roth φυσικό είναι να περιμένουμε να παίξουν υλικό της περιόδου 78-84!

αυτό λέω κ εγώ, μου άρεσαν πάρα πολύ την Hagar εποχή… το θέμα είναι ότι πολλα από αυτά τα κομμάτια δεν τα πάιζουν με τραγουδιστή τον DLRoth…