Vektor (US)

ποτέ δεν μου είπαν τπτ και πάντα θεωρούσα οτι το λογότυπο τους έμοιαζε πολύ μ’αυτο των voivod.
απο εκει και πέρα, τι τον εμπόδιζε δλδ να πεί όοοολα αυτά, όταν έγινε το συμβάν ? οχι ακριβώς ύποπτο, αλλά αν ήταν τόσο καμμένη η σχέση του (με τη γυναίκα), καλά που γλίτωσε απ αυτή. Βεβαιώς νεαρός είναι σιγά μην έχει πήξει το μυαλό του.

Ακαι προφανώς η CM δεν θα κρατήσει κάποιον που είναι “κάπως”. έστειλε σάφερ, έστειλε αυτούς.
δεν κώλωσε να παιξει με earth + nevermore ώστε να τους εξωθήσει να ξαναυπογράψουν. αυτά.
Και τον μανατζωραίο απο Overkill, Testament κτλ, που όντως χούφτωνε γυναίκες και ήταν σούπερ βλάκας
μια φορά βγήκαν και τον κράξανε, αλλά προφανώς κάνανε τα στραβά μάτια, γιατί τους μπούκαρε τουρνέ καλά κι ας ψιλοεκλέβε και κάτι VIP εισιτήρια και τα ρέστα. Το μέταλ βρωμάει, όσο και όλα τ άλλα είδη.

1 Like

Α ενταξει, ειπε ο ΝτιΣαντο οτι δεν χτυπησε την γυναικα του, αρα πρεπει να ειναι αληθεια :sweat_smile:
Ωραιο το Queerdom παντως, με ψηνει να το αλλαξω, χρειαζομαι μια ανανεωση.

3 Likes

Είδες στο βίντεο να τη χτυπάει; Εγώ το πιο ακραίο που είδα ήταν να της τινάζει/σπρώχνει το χέρι που κρατούσε το κινητό, και να πετάει ένα μαξιλάρι που σίγουρα πέτυχε το κινητό.

Μήπως να περιμένουμε για τις μελανιές με make-up;

1 Like

ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ SHOW ΧΘΕΣ.

σπείρανε για άλλη μια φορά

4 Likes

Ήταν πολύ δυνατοί οι Vektor, αναμενόμενα. Φοβερό live.

Το μόνο αρνητικό για εμένα πως άργησαν να ξεκινήσουν και οι cryptosis και οι vektor με αποτέλεσμα 12.25 να φεύγω για να προλάβω το τελευταίο τρένο και να χάνω τα τελευταίο τραγούδι των vektor (το γαμάτο asteroid) :grimacing:

Παιχταραδες και το καινούριο lineup, ωραίο setlist που είχε και κάποια από τα πιο “ήρεμα” τραγούδια τους (το νέο dead by dawn και το collapse), χαμος στα πιο γρήγορα. Κορυφαία στιγμή το black future (ο Πανικος) και το recharging the void ( μετά το μελωδικό πέρασμα στη μέση ήταν φανταστικοί). Το κύτταρο ήταν γεμάτο (οκ σιγά το μεγάλο χώρο θα πει κάποιος δικαίως) και ο κόσμος πάρα πολύ ένθερμος.

Έκπληξη της βραδιάς για εμένα ήταν οι Cryptosis, με τόσο δυνατό ντεμπούτο και τόσο δυνατη live παρουσία έχουν πολύ καλές βάσεις για το μέλλον. Αξιόλογοι openers και οι Έλληνες desert near the end, που ανέλαβαν επιτυχώς να ζεστάνουν το κοινό, πάρα τον πολύ μέτριο ήχο που είχαν (που ευτυχώς αργότερα έφτιαξε)

9 Likes

Ήθελα πολύ να έρθω αλλά δούλευα Παρασκευή βράδυ.
Αναμενόμενο να σκίσουν!

Διαβάζω τους πέταξαν από το 70000 τόνοι ατσάλι λόγω της γνωστής υπόθεσης. Γίνονται και σωστά πράγματα μερικές φορές σε αυτόν τον κόσμο. Αν και τον abuser καλύτερα να τον είχαν αφήσει να ανέβει στο καραβάκι της κρουαζιέρας, για να τον πετάξουν στην θάλασσα μετά.

1 Like

Έβγαλες πόρισμα κιόλας?

1 Like

Ναι, δεν μου αρεσει τοσο πολυ η μουσικη των Vektor ωστε να ξεπλενω την ενδοοικογενειακη βια.

1 Like

Μεγάλος άνθρωπος είσαι πια για να γράφεις την ίδια παπαριά περί fanboys σε κάθε θέμα. Θα έκανες άνετα καριέρα σαν τηλεμαϊντανός.

Εσυ ασχοληθηκες μαζι μου, οχι εγω με σενα. Μην μπερδευεσαι.

Έχουν καταδικαστεί για την ενδοοικογενειακή βία. Υπάρχει δικαστική απόφαση δηλαδή?

3 Likes

"…στις βλακειες του ίντερνετ " . Αρκεί αυτή η φράση.