Videogame quiz

Λοιπόοον…
Επειδή είδα παρόμοιο τόπικ για ταινίες, και επειδή το έχω δει σε πολλά άλλα forum, κάμω την αρχή και ενώνω τους καψιμιτζήδες gamers του rocking. Εδώ θα ποστάρουμε μία φώτο από κάποιο παιχνίδι, και όποιος απαντάει, θα βάζει αυτός την επόμενη φώτο κοκ.
Αρχίζω εγώ πρώτος λοιπόν με κλασικούρα - ευκολάκι.

Και playstation games οκ?:stuck_out_tongue:

Ναι, δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αλλά το ευκολάκι δε βλέπω να το βρίσκεις…

Δεν τα κατεχω καλα τα RPG…Το lineage μηπως ειναι?:-k

Όχι, βέβηλε…
Αν δεν το βρει κανείς μέχρι αύριο, ας ποστάρει κάποιος άλλος, εγώ θα λείπω… :stuck_out_tongue:

Baldur’s gate???:roll:

1)To βρηκε ο ks9,θα βαλει το επομενο
2)Χαιρομαι που το πρωτο post ειναι το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων:D
3)Ρε Deamon Cleaner αμα πατησεις πανω στην εικονα για να τη δεις μεγαλυτερη πανω στο καρτελακι στο νεο παραθυρο λεει Baldur’s Gate,μηπως γι αυτο εννουσες ευκολακι?:lol: :stuck_out_tongue:

Να κανετε rename τις εικονες μη το ξεχνατε:wink:

Hmm αφού επικυρώθηκε από τρίτο…:stuck_out_tongue:

Λοιπόν κυκλοφόρησε για PS2 και Xbox…σχετικά δυσκολάκι αφού δεν είναι ΑΑΑ τίτλος οπότε άμα δω ότι δεν το βρίσκετε θα δώσω μερικά hints

Το Juiced?:-k

Nope

Είναι remake γνωστού παλίου τίτλου…

Μπάς και είναι κάνα carmaggedon? (Δεν έχω ιδέα… :smiley: )
@pumkin: Όχι, το ευκολάκι το έλεγα επειδή είναι πολύ αναγνωρίσιμο. Όσο για το όνομα του αρχείου, δεν την ανέβασα εγώ τη φώτο, και βαριόμουν να την ξανανεβάζω μόνο και μόνο γι αυτό. Αλλά έχεις δίκιο, οπότε στο μέλλον θα το προσέχω…

Nope:p

Λοιπόν το παιχνίδι είναι remake ενός κλασσικού arcade με το ίδιο όνομα και με εκδότρια εταιρία αυτή που έβγαλε και τα Mortal Kombat…Xαρακτηριστικό του παιχνιδιού είναι το υπεραυτοκίνητο ενώ αν δεν απατώμαι κυκλοφόρησε το 2002 με το 2005 να είναι η συνέχεια του…

όποτε βαρεθείτε το λέτε για να το πάρει το ποτάμι…:wink:

Μισό, μου φαίνεται ότι το ξέρω. Επανέρχομαι με έντιτ. :stuck_out_tongue:
Edit: Είναι αυτό το παιχνίδι που το αυτοκίνητο γινόταν και σκάφος και μηχανή? Δε θυμάμαι όνομα γαμώτο…

ναι :stuck_out_tongue:

Να το πάρει το ποτάμι??

¶μα δεν το ξέρει κανας άλλος…?
Ποιος θα βάλει μετά όμως?

Eπειδή αποκλείται να το βρεί κανείς…Spy Hunter:!:

Bάλε εσύ demon αλλώστε το ψιλοβρήκες:)

Καλώς.
Το επόμενο είναι η 3η συνέχεια μιας παιχνιδάρας… Αν δεν το βρείτε τότε θα βοηθήσω…

Prince of Persia?

Όχι. ¶λλο είδος τελείως.

Metal gear solid?