Χρονια Πολλα villain

σημερα γιορταζει ο γιαννης (villain) soooooooooooooooooooooo ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ :slight_smile: (ελπιζω στη γιορτη σου να μην λυνεις ακομα ηλιθια κ τρισαθλια μαθηματικα! :stuck_out_tongue: )

Xρόνια του πολλά

Χρονια Πολλα στον villain και σε ολους τους Γιαννηδες, Ιωαννες etc!:slight_smile:

Χρόνια πολλα΄σε villain,rudolf,Angmar …oτι επιθυμείτε…:slight_smile:

Χρόνια Πολλά και σε σένα!

Λέω να μαζευτούμε οι χθεσινοί που γιορτάζαμε (fenia, nephelie, faceless Rania) και οι σημερινοί [Rudolf,Angmar,Villain (σορρυ αν ξεχνάω κάποιον αλλα δεν ξέρω όλων τα μικρά)], να κάνουμε παρτυ και να έρθει όλο το φόρουμ! ε?

Χρόνια πολλά σε Angmar , Unholy _Martyr ,Rudolf και villain καθώς και σε όλους τους Γιάννηδες και Ιωάννες!

Χρονια Πολλα σε ολους τους Γιαννηδες και τις Ιωαννες του φλορουμ…Να χαιρεστε τη γιορτη σας παιδια και οτι επιθυμειτε…Και καντε πιο γενικο τον τιτλο του τοπικ…Δεν ειναι μονο ενας Γιαννης…

ευχαριστω σε ολους που μας θυμηθηκαν.Χρονια πολλα και στους συνονοματους στο forum και απο μενα.Frozen οχι τα παρατησα μην καω μερα που ειναι

φιλε λειπουν 44 ακομα :lol:

Χρονια πολλα σε Angmar, rudolf και σε ολους τους αλλους εορταζοντες.

Χρόνια Αμέτρητα σε Angmar, Ρουδόλφο και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις για την ονομαστική εορτή τους!

Παίδες, να είστε όλοι καλά, υγεία, υγεία, υγεία και ό,τι άλλο χρειάζεστε για να είστε ευτυχισμένοι! :slight_smile:

Xρόνια πολλά σε Angmar,rudolf και Unholy martyr…Οτι επιθυμείτε παιδες…:slight_smile:

Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες! :rockon:

'Στούμε παιδιά! Μεγάλη μέρα και γιορτή!

A ναι γιορτάζουν όλοι οι γιάννηδες σήμερα :roll:

Χρόνια πολλά σε Angmar, Rudolfman, Unholy κ οποιονδήποτε άλλον γιορτάζει και δν το ξέρω!!!:smiley:

Χρόνια πολλά και καλά σε κάθε εορτάζοντα :slight_smile:

Χρονια Πολλα σε rudolf, angmar κι ολους τους αλλους Γιαννηδες/Ιωαννες του φορουμιου. Παντα υγεια και αγαπη.:slight_smile:

χρόνια πολλά σε όλους τους ιωάννηδες και ιωάννες του φόρουμ και μη…
χαρά , δημιουργικότητα και υγεία!!

Χρονια πολλα σε ολους τους Γιαννηδες καθως και στις Ιωαννες!
Angmar, rudolf, Unholy, villain να στε καλα και να ροκαρετε…

Πολλές ευχές και από εμένα παίδες!!!

Ό,τι επιθυμείτε σας εύχομαι να το έχετε!