Θύμα ξυλοδαρμού ο Ville Valo των Him

ο χαρακτηρισμος του ειναι ολιγον τι επιεικης,γνωμη μου.

Γνωμή σου,όπως είπες:wink: …άλλοι έχουμε άλλη γνώμη…να πάω στο τόπικ των Helloween να αρχίσω χαρακτηρισμούς μήπως,απλά και μόνο επειδή δεν μου αρέσουνε?

Όχι ότι οι περρισσόεροι δεν το έχουμε κάνει έστω μια φορά,αλλά δεν σημαίνει ότι είναι σωστή στάση αυτή…

αφηστε στον tolkki τον ville να δεις τι παει να πει ξυλοδαρμος.8)

Δε χτυπαω γυναικες [-X

Και πως ξέρεις πως:

A) Δεν έχω ακούσει την μουσική τους (Δεν είναι και δυσεύρετη…:wink: ).

Β) Όποιος έχει ακούσει την μουσική τους αποκλείεται να τους βρεί αδιάφορους.

Πόσταρα στο rocking, όχι σε ένα φόρουμ οπαδών των Him (εκεί πράγματι δεν θα ήταν σωστό να κάνω ένα τέτοιο post) και είναι λογικό σε ένα “πολυσυλλεκτικό” φόρουμ να υπάρχει και κόσμος που να τους γουστάρει και κόσμος που να μην τους γουστάρει. Αν είναι κακό να διατυπώνεις άποψη, τι το θέλουμε το φόρουμ;

Γενικά πάντως αποφεύγω τα αρνητικά σχόλια για μουσικούς/συγκροτήματα που απλά δεν μου αρέσει η μουσική τους. Αν έχει τύχει να διαβάσεις άλλα posts μου θα έχεις δεί πως τα περισσότερα έχουν σκοπό να μιλήσουν θετικά για μουσική που μου αρέσει και όχι το αντίθετο.
Τόσο καιρό δεν έχω κάνει άλλα σχόλια για τους Him σχετικά με την μουσική τους.
Το συγκεκριμένο post είχε να κάνει με -το πως εγώ κρίνω- μία κίνηση δημοσιότητας. Και επειδή τυχαίνει να την κρίνω όπως έγραψα στο αρχικό μου post, δεν μπόρεσα να αποφύγω και την σύνδεση με την μουσική τους.

Άφήστε που αυτό έγινε για δεύτερη φορά φετός. Και ο Marilyn Manson όταν κυκλοφόρησε το νέο του άλμπουμ, κάτι τέτοια ακουγόταν ( ή παρόμοια τελος πάντων, δεν θυμάμαι ακριβώς ). Εννοείται πως όταν “διαρρέουν” τέτοια νέα άλλες σκοπιμότητες υπάρχουν από πίσω, οπότε το κράξιμο είναι αναμενόμενο. Και δεν έχει να κάνει με το πόσο ο καλλιτέχνης είναι του γούστου μας ή όχι.

Δεν είπα ότι το να βρίσκεις τη μουσική τους αδιάφορη απαγορεύεται,ή ότι το να το λές είναι λάθος,το αντίθετο.Αυτό που είπα είναι ότι ήτανε απόλυτη,λές και μίλαγες για κάτι το οποίο είναι γεγονός και δεν επιδέχεται δεύτερη γνώμη.Επειδή το έχω ακούσει πολλές φορές αυτό για τους HIM,θέλησα να απαντήσω μια φορά.Κάθε άποψη σεβαστή από μέρους μου:)

Epitelous… leo epitelous… vrethike anthropos na deirei auton ton mpaklava… apo allou to perimene apo allou tou irthe… xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Ο Valo, αν δεν κάνω λάθος, συνήθιζε να γράφει με greeklish… :-k

Ρε παιδιά; Μόλις τώρα μου καρφώθηκε. Ποια κοπέλα του;;;

Θέλω να συγχαρώ την κοπέλα… Ένα μεγάλο μπράβο!

Ελα ρε, την μακιγιερ του εννοει η επικαιροτητα…

Να αγιασει το χερι της κοπελιας…Αυτο…Τελος…!!!

Ελεος επιτελους!!!Απο αολλουσ περιμενα να φαει ξυλο αυτο το παιδι τελικα εφαγε απο τν γκομενα του…Ε λοιπον!!!:lol: :lol: :lol: Τι να πω…Ενα μονο:ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΟΥΟΥ!!!:thumbup: :thumbup:

κατι ασχετο αλλα αληθευει οτι ο ville valo εχει βγαλει τα πλευρα του?

Αυτά είναι υπερβολές. Μόνο το ένα παΐδι έχει βγάλει

νομιζω ο marilyn manson τα εχει βγαλει αλλα δεν πιστευω να ειναι αληθεια

απο αυτον ολα να τα περιμενεις!!! εγω δεν το θεωρω κ απιθανο…

Επίσης έχει αντικαταστήσει το συκώτι του με αγριόχοιρου.

#-o#-o Παναγια μου!!!ΕΛΕΟΣ!!! ψυχακιας ειναι???