Θύμα ξυλοδαρμού ο Ville Valo των Him

…και μάλιστα από την πρώην κοπέλα του! Για αδιευκρίνιστους ακόμα λόγους, βρέθηκε με μαυρισμένο μάτι και πρόβλημα στο τύμπανο του αυτιού του, έπειτα από μία διαμάχη με την, αγνώστων λοιπών στοιχείων, πρώην σύντροφό του.
Όπως παραδέχθηκε και ο ίδιος, είναι μια καθόλα «άγρια» γυναίκα που δε διστάζει να το δείχνει σε κάθε ευκαιρία που της παρουσιάζεται και η αιμορραγία που προκάλεσαν τα ουρλιαχτά της στο εσωτερικό του αυτιού του παρ’ ολίγο να οδηγήσουν στην ακύρωση της αμερικανικής περιοδείας των Him.
Antegrameno apo tin arxikh. Edw einai to thema paides. Ormate.

(perimenw enagwniws to prwto sxolio tou Tolkki)

τα κορίτσια αλληλοδέρνονται ?

ενδιαφέρον θέαμα θα ήταν

εγω οταν ειδα τον τιτλο σκεφτηκα αμεσως τον tolkki αλλα αφου τον προλαβε η κοπελα ενταξει

Ρε πηγα να πεσω απο την καρεκλα λεμε!Αιμοραγγια στα αυτια απο ουρλιαχτα?
:lol: :lol: :lol: Ευαισθητος μας βγηκε

Giati ton eixes gia skliro kai epeses eksw??:lol: :lol: :lol:

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
Aυτό πάντως το είχε κάνει και η jonna πιο παλιά. Δηλαδή να τσιρίξει πολύ δυνατά μέσα στο αυτί του!
τι να πω κι εγώ…περαστικά του!

E μάλλον η γκόμενα θα ανακάλυψε ότι είναι ο τραγουδιστής των HIM.

( κακία mode off )

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βρέθηκε η πρώτη είδηση για το δελτίο του Star σήμερα…(Και για το πρωτοσέλιδο της Traffic αύριο…):lol:

XAXXAAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAAXXAXAXAXXAXA
AXXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXXAAXAXXAXAXA

AΙΜΟΡΑΓΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΑΠΟ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ Ο ΝΤΕΘΣΤΕΡ ΒΙΛΛΕ

ΑΧΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
ΑΧΧΑΑΧΧ
ΧΑΧΑΑΧΑΧ
ΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

ΠΕΘΑΙΝΩ
ΓΚΕΙ ΓΚΕΙ ΓΚΕΙ ΓΚΕΙ

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑχαΑΑΧΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΑΣΠΕΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΗΜΙΔΙΑΦΑΝΑ ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΑΠΑΚΙΑΖΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ
ΑΧ
ΑΧΑΧΧΑ
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΥΤΑ!

Αχ καλέ δεν είναι σωστό 2 καθώς πρέπει κυρίες να λύνουν τοις διαφορές τους έτσι … [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Αχαχαχαχαχαχαχαχα!! Όταν το διάβασα το μεσημέρι είχα πεθάνει στα γέλια…

η αιμορραγία που προκάλεσαν τα ουρλιαχτά της στο εσωτερικό του αυτιού του

8O #-o :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Καλα καλα κοροιδεψτε εσεις :stuck_out_tongue:
Ας πιασει καμια γκομενα 150 db μεσα στο αυτι σας να δουμε αν ματωσει η οχι (η γκομενα) #-o :lol:

Πεστο Ντε!
Λεω και εγω γιατι δεν με περνει ο Υπνος σημερα!

Λοιπόν για να τελειώνουμε με με αυτή την ιστορία γιατί βλέπω το thread να τραβάει και δεν αξίζει τον κόπο:

Όταν κανείς είναι μουσικά μέτριος και αδιάφορος αλλά έχει κάνει εμπορική επιτυχία, ζει με το άγχος του πως θα παραμείνει στην επικαιρότητα. Toν καταλαβαίνω.
Αυτό τον οδηγεί σε διάφορα σικέ καραγκιοζιλίκια.
Τώρα αν το κάθε μέσο ενημέρωσης θέλει να παίξει το παιχνίδι του και να τα αναπαράγει, αυτό είναι δικό του θέμα. Πάντως ανάλογη θεματολογία έχει θέση περισσότερο στις ειδήσεις του star παρά στο rocking.

Tα rocking νέα αλιεύονται και μεταφράζονται για εσάς από τα μεγαλύτερα sites rock/metal ενημέρωσης. Από τα σάιτ αυτά επιλέγονται κάθε μέρα τα μεγαλύτερα/σημαντικότερα θέματα από άποψη ενδιαφέροντος. Οι HIM έχουν μεγάλο και φανατικό κοινό στην Ελλάδα και ως εκ τούτου κρίναμε ότι ένα τέτοιο νέο, παρ’όλη την “εξωμουσική” υφή του, θα ενδιέφερε το κοινό που μας διαβάζει, πράγμα που συνέβη, όπως μας δείχνει και η υψηλή αναγνωσιμότητα του νέου όσο καιρό είναι πάνω.

Επιπρόσθετα επειδή το νέο δεν είναι ούτε καθαρά μουσικό και σαφέστατα όχι τόσο μεγάλο όσο θα έπρεπε, δεν τοποθετήθηκε ως κεντρικό. Σε περίπτωση που κατά την διάρκεια της ανανέωσης θα είχε προκύψει κάποιο άλλο νέο, πιο σημαντικό, να είσαι σίγουρος πως θα είχε προτιμηθεί, έναντι του ξυλοδαρμού του Vile.

Καταλαβαίνω το σκεπτικό σας και γενικά δεν είμαι από αυτούς που γκρινιάζουν για τα νέα του Rocking, (μπορείς να δείς και την αποχή μου από το σχετικό thread).

Η μομφή δεν είναι για εσάς αλλά για τους Him και τον μηχανισμό δημοσιότητας τους και αυτό είναι ξεκάθαρο ελπίζω από το υπόλοιπο post μου όπως και από σημερινό μου post στο thread “This or That?” (Vallo ή Κούγιας;)

οκ point taken ! απλά πρέπει να καταλάβεις ότι το νέο απασχόλησε πολύ κόσμο κ ως εκ τούτου μπήκε.

εμένα κ εσένα μπορεί να αφήνει αδιάφορους, αλλά…

λες και πρεπει ολα τα νεα να ναι σοβαρα,μια χαρα κανουν τα παιδια και βαζουν και κανα τετοιο καμια φορα…εγω μια φορα ξεραθηκα στο γελιο:lol: :lol:

Δηλαδη αν δε γελαμε με τους Χιμ και τους Ματσογουορ με τον Χ"γιαννη θα γελαμε παλι? :roll:

Ξέρεις,καλό θα ήτανε να ακούσεις και λίγο τη μουσική τους προτού τους πείς μουσικά αδιάφορους:wink:
Δεκτό να μη σου αρέσουν,αλλά ο χαρακτηρισμός σου είναι ολίγον τι απόλυτος.Ειδικά όταν εδώ μέσα υπάρχουν άτομα που τους γουστάρουνε και σίγουρα δεν τους θεορούνε μέτριους.Και αυτά τα λέω έχοντας σταματήσει ουσιαστικά να ακούω HIM εδώ και 2 κάπου χρόνια.