Vinyl,my ex-love

Γεια χαρά σε όλους!Είμαι νέο μέλος εδώ αν κ όχι μικρός σε ηλικία:)
Ακούω hard rock κ heavy metal εδώ κ χρόνια κ μπήκα εδώ γιατί έχω μια συλλογή βινυλίων από όλα σχεδόν τα ‘‘παρακλάδια’’ της metal μουσικής τους οποίους σκοπεύω να πουλήσω γιατί δεν τους ακούω εδώ κ καιρό,μια που τα cd κ το pc είναι πιο βολικά…
Aυτό που αρχικά θέλω είναι να ξαναθυμηθώ με τη βοήθειά σας τις τιμές που μπορεί να έχουν κάποιοι από αυτούς.Πριν κάποια χρόνια έψαχνα μανιωδώς κ εγώ κ ήμουν ενημερωμένος για όλα αυτά,αλλά τώρα έχω χάσει κάπως την επαφή(όχι εντελώς,φυσικά).Για τον ίδιο λόγο θα κατέβω κ Μοναστηράκι σύντομα για να τσεκάρω τι παίζει στα δισκάδικα.
Aυτά για αρχή…

χαίρεται καλώς ήρθες,πόσταρε έτσι λίγα απο αυτά που έχει μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται(πχ εγώ :p)

Thanks,καλώς σας βρήκα!Από που να ξεκινήσω…
Βλέπω ότι είσαι fan των Sodom.Έχω σε βινύλιο 7 albums:1.in the sign of evil,2.agent orange,3.better off dead,4.tapping the vein,5.get what you deserve,6.masquerade in blood κ 7.Till death do us unite( picture disc)
Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να πωλούνται σε LP τα Gamma Ray-Land of the free(1995),Slauter Xstroyes-Winter kill,Rotting Christ(1.Passage to Arcturo,2.Thy mighty contract,3.Non serviam,4.Dead poem,5.Sleep of the angels,6.Khronos pic.LP),Necromantia(1.Crossing…,2.Scarlet Evil…,3.Ancient Pride,4.To 7’’ From the past we summon thee),Nevermore-Politics of ecstasy,My dying bride-1.turn loose…,2.The angel and…,Heir aparent κ τα δύο,Heavy Load-1.Stronger than evil,2.Death or glory
Eίναι πραγματικά πολλοί οι δίσκοι.Σιγά σιγά θα τους γράφω αν κ για κάποιους ξέρω πόσο περίπου κοστίζουν