Vodka Juniors | 23.12.2010. | Gagarin 205 (yeah!)

Πιστός στην παράδοση, ανοίγω το θρεντ και για το φετινό χριστουγεννιάτικο live:D

Καλή φάση. Ελπίζουμε στο περσυνό 8euro!

κ γαμω

ααααααααααχ

Πως έχει φάση.

Σκας εκεί πέρα και δυσανασχετείς άπειρα για τον κόσμο (πλήθος, φάση κόσμου, και για την κουτσή μαρία που’ χει σκάσει και για τα παλιά τα χρόνια που’ χες άπειρο χώρο για ξύλο στα λαιβ τους)

Ξεκινάς λίγο κατσούφης τα μπυρόνια και τα ξύδια υπό τους πρώτους dub/reggae ήχους.

Στο κομβικό σημείο όπου την έχεις ακούσει, σκάνε οι τουπα τουπα τουπα ύμνοι. Ξυλο, Βουτιες, Κοπανημα.

Εξαντλημένος αράζεις παραπέρα και σκάνε τα καλύτερα κομμάτια του dark poetry, οποτε αγκαλιάζεις τον διπλάνο σου, και είσαι σαν σε νιρβάνα κοιτώντας όλα τα πανέμορφα μωράκια που χουν σκάσει στο λαιβ.

Βγαίνεις έξω με χαμόγελο και συνεχίζεις τα ξύδια.

[FONT=“Tahoma”][SIZE=“3”][COLOR=“Magenta”]einai alhtheia?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Trailer!!

Aναμένουμε:D

ααααααααυυυυριοοοοοοοοοο:D:D:D:D:D

H μαλακια ειναι πως θα παμε καθως δε θα χει μεσα… Και αντε παμε λιγο πιο νωρις, μετα στο φευγα ειναι λιγο ζορι. Τεσπα, λογικα εκει θα μαστε

Σίγουρα θα είμαστε εκεί! Περιμένουμε να ναι τόσο καλά όσο και πέρυσι! Καλά να περάσουμε! :slight_smile:

Καλά περάσαμε, αλλά πέρσυ ήταν καλύτερα… Αφιερώσαν φέτος πολύ λιγότερη ώρα στα “τουπα τουπα” :stuck_out_tongue: κομμάτια, με αποτέλεσμα ν αφήσουν έξω κομματάρες… Καλά ήταν πάντως

λιγότερος κόσμος φέτος λόγω προποραμονής και απεργίας

Μονο στην Ιο τους ειχα δει ενα καλοκαιρι. Επαθα καταρχην ενα σοκ με τον κοσμο… ΣΚΑΤΑ! Περα απο αυτο… Καλα ητανε, καλα περασαμε, η support μπαντα ηταν βαρετη, κατα τα αλλα κομπλε, οπως ειπε κι ο worst επρεπε να παιξουν περισσοτερο τουπα τουπα… Και Athens, ρε γαμωτο

Όντως καλύτερο το λαιβ πέρυσι. Αλλά και πάλι χθες πέρασα πολύ ωραία! Το γκαγκαριν πάντως γέμισε!:slight_smile:

Δεν ξέρω πόσα εισιτήρια κόψανε αλλά μερικοί από την παρέα μου έμειναν απ’ έξω όταν έκλεισε το ταμείο. Τουλάχιστον για εμάς μέσα ήταν ανθρώπινα για sold out. Επίσης, σε ποιο support αναφέρεσαι ως βαρετό? Δεν είχε support. Respect στους Vodkes. Και γ… τα live!

Oι πορτες πρεπει να εκλεισαν για ολους καποια στιγμη, οποτε μαλλον η παρεα σου δεν ψηθηκε να μπει…
Support, δεν ειχε, αλλα προκειται για τα dub/reggae κομματια που παιξανε στην αρχη

Hello guys, δυστυχως η συναυλια εγινε απο πολυ νωρις Sold out, και λεω δυστυχως γιατι δεν ειναι καθολου ωραιο να μενει τοσος κοαμος εξω και φιλοι σου… οσο για Αthens στο επομενο! standard

την Θεσσαλονίκη γιατι την αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι;
είναι κρίμα να μην κάνουν και καμία επίσκεψη και κατα εδώ πάνω

Ναι το athens μου λειψε να πω την αλήθεια:( Και thrash test dummies, get your hand off our neighborhood, κ.α.

Α! Επειδή έχω μια απορία, να ρωτήσω κάτι? Πως γίνεται να έγινε sold out ενώ είχε λιγότερο κόσμο από πέρισυ???

(Κατα τ’ άλλα έχω φτιάξει θρεντ για το winter tour οπότε τα υπόλοιπα θα τα λέμε εκεί)