Voice of Annihilation

Σα τους προπονητες στο Θρυλο ενα πραμα με τον Jeff-Σωκρατη:p

Ντισκας εν’ βοουτ(ερ)…

Coburn Pharr και μετα Jeff…

Eγω λεω να το ριξω στον Comeau.Nα πω και για τον Padden οτι αν και εχει ισως τα καλυτερα clean απο ολους,εχει μια καπως αδιαφορη χροια στα θρασαδικα φωνητικα.(αυτο+το look του=το αρκετο κραξιμο που χει φαει)

(α να διαχωριζουμε λιγο μεσα μας αν γινεται αγαπημενο αλμπουμ-αγαπημενη φωνη οταν ψηφιζουμε…τις περισσοτερες φωρες συμπιπτουν βεβαια,αλλα οχι παντα.)

Ποιος τραγουδούσε στο Waking the Fury?

Comeau:)

Αυτός τότε.8)

:thumbup: αυτος και τοτε και απο μενα…

Jeff Waters παίδες, μάστερ και στην φωνή.


Ο-all time classic για πολλούς-Rampage ποτέ δε μου άρεσε άρα έχουμε κ λέμε:

Jeff Waters
Joe Comeau
Coburn Pharr
Aaron Randall
Dave Padden
Randy Rampage

edit: κρίμα που διαλύθηκε το line up με Comeau στην φωνή, θα τολμήσω να πώ ότι ήταν η τελευταία ευκαιρία για κάτι σπουδαίο…αν κ ποτέ δε ξέρεις…

Comeau κι εγώ, απίστευτη φωνή και γαμώ τα παιδιά γενικότερα. Και 2 δισκάρες φυσικά… Αν και ο αγαπημένος μου δίσκος είναι με τον Randall (Set The World…), που είχε επίσης φωνάρα και πολύ προσωπικό στυλ.
Πάντως κρίμα που το διέλυσε ο Waters το γαμάτο lineup του '00-'03, είχα ξενερώσει άσχημα τότε…

joe comeau και απο μενα…ευκολααα…
waking the fury ρεεεεεεεε…

Aaron randall για τις εκπληκτικες του ερμηνειες στο set the world on fire…

Coburn Pharr, λόγω Never, Neverland.

κανεις δεν εχει προσεξει οτι το ονομα στον τιτλο ειναι λαθος?

Ποιο ειναι το λαθος δλδ?

αχαχαχα fail

annihilator δεν τη λενε την μπαντα?στπν τιτλο γραφει annihilation:)

edit:ωχ τωρα το πιασα,μαλακια ειπα:lol:#-o

Pharr απο εμενα! Πολυ ωραια φωνη και εχει κατι ξεχωριστο. Ρε παιδες ο Randall δεν ειναι που ψευδιζει καπως στο Set The World On Fire? Δεν λεω καλη χροια εχει αλλα χανει πολυ απο το ψευδισμα…Εμενα προσωπικα με χαλαει αρκετα, αλλιως θα ειχα σε ψηλοτερη εκτιμηση το STWOF.