Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Είχα ξεχάσει πόσο μεγάλος δίσκος είναι. Το forever είναι το καλύτερο “μη” τραγούδι όλων των εποχών

5 Likes
4 Likes

Πριν ακόμα κάνουν ντεμπούτο οι Halen. Αυτό το live έπρεπε να το είχαν κυκλοφορήσει

Στο ζενίθ τους

2 Likes

image

image

5 Likes

Πως λέμε (κακώς) συχνά “από τους καλύτερους δίσκους ever!” ή “από τα κορυφαία πράγματα που έχω ακούσει” απλά για να τονίσουμε το πόσο καλός είναι ένας δίσκος ή να προδιαθέσουμε κάποιον θετικά;

Ε αυτός όμως είναι ΟΝΤΩΣ από τα καλύτερα πράγματα που έχω ακούσει και μάλιστα κι εκτός από τα όρια του metal. Μπορεί να μην το επέλεγα στα πρώτα 10, μπορεί ούτε στα 20 αλλά έχει ξεχωριστή θέση εκτός λιστων. Είναι απίστευτα συναισθηματικό, έχει εκπληκτικές μελωδίες και στίχους… Για οπαδούς συγκροτημάτων όπως Pain of Salvation, Queenshryche εποχής Promised Land, Fates Warning εποχής APSoG, Riverside κτλ, είναι αυτό που λέμε “can’t recommend it enough!”

Ακούστε το τώρα!

3 Likes

Βγηκε το νεο Sumac - Love In Shadow


ααααααααααααααααααιντα !
1 Like

Για φαπες ο συγκεκριμενος.

δεν σε πιανω

1 Like

Τυχερος εισαι, μενεις Σαλονικα και δεν τον τρως στη μαπα

image

3 Likes

118997801

1 Like

Απορώ γιατί αυτή η δισκάρα δεν έλαβε την προσοχή που της άξιζε. Από τις top-5 αγαπημένες μου μπάντες με κανένα δίσκο μέτριο (το Monolithic Baby είναι ένα 7αράκι και είναι το χειρότερό τους), αλλά αυτό το τελευταίο πρέπει να είναι ότι καλύτερο κυκλοφόρησε μετά από το Powertrip!

Και κλείνει με αυτό το υπερέπος:

3 Likes