Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Ότι πιο πειραματικό έχουν κάνει, δεν βγαίνει συμπέρασμα με την πρώτη, έχει μέσα 5-6 κομματαρες… θα λιωσουμε αυγουστιατικα!

Orphan αγαπημένο έως τώρα μετά το solway firth που ήδη έχουμε ακούσει, φοβερή φωνή ο κορει μετά από καιρο, ο νέος ο ντράμερ σπέρνει σε αυτό το δίσκο όπως και τα ηλεκτρονικά μέρη φοβερά. Οι εισαγωγές εμένα δεν με κούρασαν τουναντίον.

Υ.Γ. άσχετο αλλά όσο μου θύμιζε το τελευταίο machine head slipknot αλλά τόσο μου θυμίζει αυτό machine head.

2 Likes
5 Likes
2 Likes

Άκουγα το άλμπουμ και μόλις έφτασα σ αυτό το κομμάτι μπήκα στο thread να το ποστάρω και βλέπω 1 λεπτό πρίν το είχες ποστάρει εσύ :stuck_out_tongue: Αυτό και το τελευταίο μ αρέσουν αρκετά.

Κατα τ άλλα…προσκυνώ halford

3 Likes

I assume you are referring to the latest Suicidal Angels video clip because I didn’t post any Halford clips (not that I don’t like Halford’s band don’t get me wrong). If that’s the case I just beat you to the punch that’s all. Enjoy your weekend.

New video from this Greek band. Check it out you might like it.

Support your local scene as well.

Τι τραγουδάρα είναι αυτή φίλος; Απ’ τα μούτρα κατευθείαν! :metal:

yeah it’s really good. they’ve been getting gr8 reviews for their new album. hope this one gets them to play bigger stages cause they deserve it for sure. enjoy mate.

κλάμα

3 Likes

Αφόρητος καύσων, τελείωσε και η άδεια και πρέπει να πάω στη δουλειά αύριο, ευτυχώς που δεν είναι ένα…

3 Likes

Και γαμώ τα 2 πρώτα του Rob του Halford όπως και το πρώτο Fight ( όχι ότι το δεύτερο με χαλάει αλλά ΟΚ).

2 Likes

Γμστα, έχω λιώσει να ακούω Halford και Priest για κάποιο λόγο Αυγουστιάτικα

2 Likes

Το παθαίνουμε οι περισσοτεροι ! Απλα δεν ειναι πάντα Αυγουστος !

ωραιο , ευχαριστο και καπως καλοκαρινο Hard Rock (η μπαντα λιγο τραγικη με κατι ψευτικους ενισχυτες στα live ή τουλαχιστον υπηρχε μια τετοια φημη).

2 Likes

Γελάω και ταυτόχρονα ψήνομαι να το ακούσω γιατί είπες τη μαγική λέξη “καλοκαιρινό hard Rock”

2 Likes

χαρισε του μια αυτια.
Δεν ειναι καταπληκτικο , αλλα πιστευω οτι θα περασεις ευχαριστα.

Ημουν πολυ διστακτικος και εγω για να το ακουσω. Τα προηγουμενα τους δεν μου ελεγαν και κατι. Αυτο πιο κοντα στον ηχο που μου αρεσει.

1 Like

Θα το ακούσω. Θέλω και γω καλοκαιρινό ροκ. :smiley: Κάτι στα κυβικά του World On Fire, του Outlaw Gentlemen and Shady Ladies και του Amaryllis.

Προβλέπω να με κραζετε και οι 2 !!
Δεν πειράζει , συνηθισμένα τα βουνά απ’τα χιόνια ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Τι έχουν κάνει ρε αυτοί οι καψαλάδες! :rofl:

4 Likes
3 Likes