Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Ο αγαπημένος τους δίσκος. Σπουδαία μπάντα κατά τη γνώμη μου. Αν ποτέ ξεκλέψω χρόνο για να γράψω ένα “Με λίγα λόγια…”, βρίσκεται πολύ πολύ ψηλά στις επιλογές μου.

4 Likes
4 Likes

4 Likes

Παρασκευη βραδυ, και οταν η γυναικα μιλαει 3 ωρες στο τηλεφωνο και εσυ προσπαθεις να ακουσεις λιγο μουσικη…

WHY DON’T YOU?

11 Likes

2 Likes

image

7 Likes

Χθες βράδυ, για νανούρισμα.

6 Likes

καλό; Το πρώτο ήταν δισκάρα. Το δεύτερο δε μπόρεσε να με κρατήσει για πάνω από μια δυο ακροάσεις

Αμα λες για το wish to leave και εγω δεν την πολυ παλεψα

1 Like

;; Δε θυμόμουν τίτλο, έπρεπε να το γκουγκλάρω. Το far from light δισκάρα. Το Smokeless fires δεν το πάλεψα. To wish to leave δεν το ακουσα καν, γι αυτό σε ρώτησα

Ορμώμενος απ’το topic με τις σειρές, ήταν αναπόφευκτο

Summary

Το έχω πάθει και το βλέπω και στο forum συχνά τελευταία, αν κάνετε copy το link απ’τη μπάρα αναζήτησης δε θα βγάλει το preview, πρέπει να γίνει copy στο link στο share κάτω απ’το βίντεο

gvrtyuhftgb

2 Likes

1 Like

Αμα δεν σου αρεσε το smokeless fires, μην ακουσεις το wish to leave. Τεραστια απογοητευση, ανευρο και ανεμπνευστο. Τα πρωτα 2 ομως μου αρεσουν παρα πολυ προσωπικα. Για μενα στο smokeless εχουν πολυ καλη ισορροπια στοιχειων, ισως το αγαπημενο μου

ontopic:

1 Like

1 Like

5 Likes

Rishloo-feathergun

4 Likes

Μετά από αρκετές ακροάσεις και λίγο χρόνο που έχει περάσει, είναι ένας πάρα πολύ ωραίος δίσκος

3 Likes

1 Like

Είδα τώρα ότι έσκασε λέει ο Φοίβος σε εκπομπή στο Σκάι με Τ-Shirt των W.A.S.P.
Ευκαιρία για αυτή την κομματάρα-έπος λοιπόν. Τα drums είναι απλά ΟΝΕΙΡΟ.

6 Likes

image

But dawn will come again
Honest as a child at her play
And when nothing else remains
All I have is what I give away

4 Likes