Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Trance έπος.

1 Like
2 Likes

Μόνο Αμερική μωρέ!

5 Likes

Samo Srbija bre!

2 Likes

Γκαζι,φρενο,all life,το αγαπημενο μου συναισθημα ομως πλεον,ειναι οταν πρεπει να παρεις μια μεγαλη στροφη και απλα δεν πατας τιποτα,μονο κρατας ισορροπια, ή απλα τα χερια στο τιμονι σταθερα…και το απολαμβανεις οταν και παλι χρειαστει το γκαζι/φρενο,η ζωη ειναι μια υπεροχη δυναμικη,ολα χρειαζονται,στην ωρα τους :slightly_smiling_face: απλα να κυλας και να εισαι ευγνωμων,μου λεω καποιες φορες.

αυτα,μου (υπεν)θυμισαν οι 2 αγαπημενοι κυριοι :play_or_pause_button:

5 Likes

image

8 Likes

Λατρεία

8 Likes
6 Likes
7 Likes
8 Likes
3 Likes
3 Likes

Τι 10 χρόνια πριν ρε μλκ…

3 Likes
7 Likes

9 Likes

6 Likes

Με ένα από τα πιο κουλ βίντεο για όσους παίζουν παιχνίδια από τα χρόνια τα παλιά

4 Likes

ε να ξεκολλησουμε λιγο απο το Senjutsu, μια εβδομαδα σερι το ακουω…

9 Likes

Σωστά, πόσο Maiden πια;

8 Likes

Μιας και αναφερθηκε, το (φανταστικο) Darkest Hour απο το Senjutsu μου θυμιζει τις μπαλαντες της solo καριερας του Bruce (τα θεικα man of sorrows και arc of space δηλαδη απο την πιο πανω δισκαρα, το navigate the seas of the sun και λιγοτερο το change of heart), πολυ περισσοτερο απο οτιδηποτε από τη Maiden δισκογραφία!

Για το accident of birth τι να πουμε, ετυχε να το ζησω απο την πρωτη μερα, ηταν instant classic και εχοντας γερασει σχετικα καλά παραμενει ακομα και σημερα ενα σπουδαιο album.

Επίσης, πόσο πικρή και στενάχωρη η προσωπική ιστορία που περιγράφει ο τίτλος του δίσκου και το ομώνυμο κομμάτι (ο Bruce ήταν ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη σε αντίθεση με την αδερφή του, όπως περιγράφει και στο what does this button do και στα παιδικά του χρόνια τον είχαν “παρκάρει” στους παππούδες του) και πόσο τεράστια αντίθεση με τα τρομερά επίτευγματα αυτού του ανθρώπου στη ζωή του.

3 Likes