Τι ακούτε τώρα Vol. 666

7 Likes

Μία ωρίτσα και κάτι, περνάει σα νερό και δεν καταλαβαίνεις τίποτα

9 Likes

“Μαγεία” που δεν ξεθωριάζει, όσα χρόνια κι αν περάσουν, κι ας το έχουμε μάθει πια απ’ έξω, το επισκεπτόμαστε τακτικά!

18 Likes

:ok_hand:

8 Likes

image

5 Likes

Χτύπησες ευαίσθητη χορδή. Φανατικός της εκπομπής, έμαθα πάρα πολλά από την εκπομπή του Δημήτρη.

2 Likes

ναι αλλα ειδες; τις πολυ καλες εκπομπες τις αποκαλυπτω με την μια. :slight_smile:
με τον Κουσιδη, ισα ισα που θυμηθηκα το ονομα, επικοινωνια μονο με αλληλογραφια ειχαμε στα 90ς. Θυμαμαι οτι ηταν/ειχε (να) κανει και ενα φεστιβαλ καπου εκει στα μεσα του 90.

2 Likes

Εποχές σταθερού τηλεφώνου, όπου έπρεπε να πάω στο σαλόνι για να ζητήσω τραγούδι. Κ όταν έλεγα " ο Νίκος από Βέροια είμαι", ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου με ρωτούσε που παίρνω… :laughing:

6 Likes
5 Likes
5 Likes
8 Likes

Για σήμερα είναι ό,τι καλύτερο γράφτηκε ποτέ:

3 Likes

Δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό. Δεν υπάρχει κ στο Μέταλ Αρκάηβς οπότε κάτι άλλο παίζει.

Πώς να υπάρχει αφού δεν είναι μέταλ.

1 Like

Καλό μουσικά αλλά, αν δεν κάνω λάθος, παίζει πολύ ύποπτη ιδεολογία στα μέλη αυτού του γκρουπ, σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.

3 Likes

Ένα μέλος είναι, υποψιάζομαι ότι μπερδεύεσαι με BLOOD AXIS.

Μπορεί. Αν θυμάμαι πάντως καλά, μου είχε έρθει κάποιο προμο πριν 1-2 χρόνια, δεν τους ήξερα, το 'ψαξα λίγο, “σκόνταψα” σε διάφορα και τους έβαλα στην άκρη…

1 Like

Καλά κι αυτός μπορεί να είναι, εγώ δεν τα ψάχνω, μου λείπει ο χρόνος και η διάθεση.

2 Likes
8 Likes

Το καλύτερο θρας άλμπουμ για το οποίο (νιώθω ότι) κανείς δεν μιλάει.

2 Likes