Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Δεν πας καλα παιδι μου.

Δισκαρα το insanity and genius παντως, αναμφισβητητα.

1 Like

Και μόνο γι’ αυτό που είπε, παίρνω τρένο, βρίσκω που μένει και του γδέρνω τα λάστιχα του ποδηλάτου. Να δούμε ύστερα, θα 'χει βάλει μυαλό;

1 Like
2 Likes

@jonkyr @Dr.Feelgood

Money
Hold your ground
Free time

Ήταν χαριτωμένα όταν τα πρωτοακουσα τώρα μ σπάνε τα νεύρα. Ειδικά στο money money money money money θέλω να βάλω το δάχτυλο μου στο αυτί να το στριφογυρισω μέχρι να βρει εγκέφαλο ( quote από Friends).

3 Likes

Τα δυο τελευταια, πιο helloween πεθαινεις. Αν τα ελεγε ο Κισκε και τα επαιζε ο Μιχαλης, θα γινοταν χαμος. Σε παρακαλω πολυ. Τσεκαρε αλυσιδες, φρενα, τακακια καλου-κακου.

3 Likes
3 Likes
5 Likes

Έχουμε πεί ότι είναι δισκάρα?
Μου φαίνεται ο @The_Black_League το είχε πει.

@QuintomScenario, σχετικά κοντά στους King Buffalo.

8 Likes

Οκ τότε ανακηρύσσω το pink bubble go ape ως το 4ο keeper :stuck_out_tongue:

Πάντως ο Λεωνίδας τι σας φταίει το καημένο το ποδηλατακι μου;

6/10 η ταινία 10/10 το σάουντρακ

3 Likes

Για παραδειγματισμό. Θα σε συμβούλευα better…

… or tomorrow it (Leonidas) will be taken.

8 Likes

5 Likes

Το ακουσα γιατι μου το εβγαλε το YouTube ως προτεινομενο τοτε, πριν κατι εβδομαδες.
meh, αρκετα υπνος :stuck_out_tongue: δε μου ειπε τιποτα

Μετά το insanity and genius…είπα να ακούσω αυτό

10 Likes

Εξαιρετικό live, γέμισε το Fuzz.

Αλλά κάτι λιγότερο από 75 λεπτά.

4 Likes

Ναι ρε γαμωτο, 70 λεπτά… αλλά είχε όντως πάρα πολύ κόσμο. Δυστυχώς όμως ο αντικαπνιστικος πήγε περίπατο. Τεσπα ωραία ήταν αν και λίγο χαμηλά η φωνή στην αρχή

2 Likes

Έχει πάει εδώ και μήνες, επιστρέψαμε στην καραγιδίλα μας. Η διαφορά με το εξωτερικό είναι χαώδης και προσεγγίζει τη διαφορά που έχουμε στη συμπεριφορά μας ως κοινωνία στα άτομα με αναπηρία, που στο εξωτερικό έχουν πρόσβαση σχεδόν παντού.

9 Likes

Επικό ξεθαμα, αυτό τον πάρα πολύ ωραίο δίσκο πρεπει να είχα να τον ακούσω πάνω από δεκαετία :upside_down_face: θυμάμαι όταν είχε κύκλοφορησει τον είχα ψιλολιωσει

12 Likes

4 Likes
1 Like