Τι ακούτε τώρα Vol. 666

3 Likes

Παίρνοντας τη σκυτάλη από τον αγαπητό φίλο @martian παραπάνω, και μιας και ο καιρός της ημέρας το επιτρέπει/προστάζει, συνεχίζω στον ίδιο ρυθμό.

Να σημειώσω ότι σε μία δική μου, παράλληλη πραγματικότητα, το σημείο που ξεκινάει λίγο πριν τα 02:30 και συνεχίζεται για το επόμενο λεπτό, χορεύεται ξέφρενα σε club ή/και beach bar, εντελώς μεθυσμένα κι έχοντας κατά νου την νοσταλγική ανάμνηση της μουσικής των MS-DOS/arcade παιχνιδιών.

Τραγουδάρα. Δισκάρα. Εξωφυλλάρα.

17 Likes

Αυτό μάλιστα, γαμεί. Βγάλανε και κλιπ.

5 Likes
5 Likes

3 Likes
8 Likes
4 Likes
1 Like
4 Likes

Στο Errors Of My Way, δεν κρατήθηκα κι άνοιξα μπουκάλι:

6 Likes

7 Likes
6 Likes

Η Κυρια ετουτη με τις μουσικες τις αποτελει,σχεδον,καθημερινο μου ακουσμα,μεσα σε καποια ωρα της ημερας που θελω να ξανανιωσω και να θυμηθω οτι ειμαι just a simple man.
Παρε αλλη μια καρδια ωρε :smiley:

5 Likes

Πραγματι κι εγω ειδικα τα visit - mask and mirror - book of secrets τα ακουω αρκετα συχνα. Ειναι φοβερη η McKennitt!

4 Likes

Έλεος. Γαμηθήκατε. Το βαλα κι εγώ.

Θυμήθηκα και θρυλική τηλεοπτική της εμφάνιση σε σόου Βλάση Μπονάτσου

4 Likes

Υπαρχει καπου ανεβασμενο? Ακουγεται πολυ ενδιαφερον

1 Like

Δεν το χω ψάξει, αλλά μου φαίνεται χλωμό να υπάρχει. Άσε που είναι μια πολύ μακρινή ανάμνηση σε φάση, μπας και είναι όνειρο, αλλά δε μπορεί να κάνω τόσο λάθος. Το βλεπα στην τηλεόραση θυμάμαι, στα Άλλα Κόλπα ( ; ) και λογικά θα χε έρθει για λάηβ και τη φώναξαν στούντιο για κανα δυο τραγούδια.

2 Likes

…ετοιμος ημουν…να το πληκτρολογησω…και ηταν πολυ καπως,αβολο…το αυτο μπονατσος McKennitt :sweat_smile:

4 Likes

Πάω να κάνω το Santiago ringtone τώρα. Γαμηθήκατε.

2 Likes

Περιμένω να βγει την Παρασκευή, και το 7.5/8 του JTN με κάνει να ανυπομονώ γιατί σημαίνει πως είναι 9+

Ον τόπι (είδα στο insta πως έφυγε ο co-founder και κιθαρίστας τους, και απ’ότι διαβάζω κάτι παίχτηκε και είναι στα δικαστήρια)

2 Likes