Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Εβαλα κι εγω να παιζει κατι στο μπαγκραου

11 Likes

Πόσο άδικος ο κόσμος…

Να μπορείς ν’ ακούσεις το “Spiders” για πρώτη φορά στη ζωή σου, μόνο μία φορά στη ζωή σου (όχι, δεν είμαι μεθυσμένος).

4 Likes
11 Likes

Κάτι λιγότερο φλώρικο απ’το σερί των προήγουμενων post

3 Likes
7 Likes
2 Likes
2 Likes


ωρε, γάμησε

13 Likes
3 Likes

Δεν σε επιασα, αλλα εγω ουτε μια φορα δεν το ακουσα. Στη μοναδικη συναυλια που τους ειδα, στο Ο2 της Πραγας, δεν το επαιξαν καν σε ολη την περιοδεια.

Btw, το Spiders εσκασε στο ινστα μου το πρωι και αποφασισα να βαλω τον δισκο :sunglasses:

1 Like
7 Likes

Μια από τα ίδια. Και ερχόμουν να το ποστάρω.

3 Likes
7 Likes

Ρε σου έβαλε predator στο τηλέφωνο?

1 Like

ελπίζω να εννοείς τον Apex, το εύκολο κρέας, αλλά δεν παίρνω και όρκο :stuck_out_tongue:

Απο τους δισκους που όσο περνούν τα χρόνια και του δίνεις περισσότερες ευκαιριες τόσο καταλαβαίνεις πόσο λάθος έκανες κάποτε…

8 Likes

Δισκαρα το BIN, το ειχα λιωσει απειρα οταν βγηκε.
Δεν σκιππαρω ουτε ενα τραγουδι οταν το ακουω.
Και τα B-sides, οπως παντα εκεινα τα χρονια, εξαιρετικα.

6 Likes

Δεν εννοούσα ζωντανά.

Τις καλημέρες μου.

10 Likes

Συμφωνώ απόλυτα. Το χα αγοράσει από έναν τύπο στη σχολή που έβαζε τραπεζάκι και πουλούσε αντιγραμμένα cd-r, τα οποία είχε φτιάξει “κανονικά” με -άλλοτε ποιοτική άλλοτε χάλια- κόπια του εξωφύλλου και τα πουλούσε προς 5€ (αντιλαμβάνομαι πως αν είναι κανένας μικρότερος εδώ μέσα, όλα αυτά δε θα του βγάζουν κανένα απολύτως νόημα) και το χα ακούσει μυριάδες φορές.

3 Likes

Καποτε ενας φιλος ειχε αγορασει αντιγραμμενο και οταν το εβαλε να παιξει ακουσε ηχoγραφημενο “Yo yo, σου πηρα πεντε ευρώ” και τιποτα αλλο μεσα στο cd. Απ’ οτι εχω ακουσει δεν ηταν ο μοναδικος παθων αυτής της περιεργης φαρσας των 00s

On topic

9 Likes