Χαριτατος-καραμερος vs 5αδα του μεγκα vs μενεγακη

το πολλ που ολοι περιμενατε!βγαλτε τα μανογουαρ σπαθια σας και παλεψτε για το ποιον προτιματε.

Ελεος.

Δεν συγκρινονται τετοιοι μεγαλοι παρουσιαστε και κυριως ανθρωποι.Πφφφ,αλλο ενα θρεντ για τον καλυτερο…

:stuck_out_tongue:

εγω Μενεγακη γιατι εχει ωραιο στηθος :oops:

Mπορεις να πεις οτι η 40αρα(Μενεγακη ALPHA)=20αρες(Νομικου-Καινουργιου ΜΕGA)

Αλλα τι θα προτιμουσες για συντροφια???
Την μια μενεγακη ή τις 2 του mega???:wink::wink:

:lol::lol:

παπαδακης(νικος οχι γιωργος)

ο παπαδακης αυτος που ηταν μιστερ κοσμος και ετσι πως τα καταφερε…ρε σαν γκομενα ειναι…

Ρε οι χαριτάτος-καραμερος τι πέφτουλες είναι???

Έβλεπα ένα επισόδειο ράδιο αρβύλα που δείχνε απόσπασμα από την εκπομπή τους την όποια είχε επίσκευθεί η Χριστίνα Κολέτσα (Ταυλαααα)…Να την πιάνουν, να τη φιλάνε, να τη γλείφουν…(λεκτικώς πονηροί!)

gayest thread ever.

Στο πολύ χαλαρό όμως.

Ανοίξτε κ ένα για love bites…τρομάρα μας…σοβαρευτείτε!απαιτώ LOCK όπως με την μαλακία της Πετρούλας πιο παλία!!!

Στην τελικη μπορουμε να ανοιξουμε ενα θρεντ ποσταρωντας καθημερινα το μπουστο της Ελεονωρας
που μας φτιαχνει την μερα πριν παμε για δουλεια !

Ντάξει αυτά μπαίνουν καθημερινά και στο ποιο όμορφη Thread…αλλά εδώ ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί κ ας μην ποστάρουμε κάθε σκουπίδι της τιβι…σοβαρά μιλάω…

ακούω και the blackening τώρα και τα έχω πάρει!!!8)

ρε και το αλλο της πετρουλας,εγω το ειχα φτιαξει.ειναι καθαρα για ΧΑΒΑΛΕ και για να πουμε μαλακιες για αυτο και το εβαλα αρχικα στα οφφ-τοπικ.ελεος πολυ κοροιδια και χωρις λογο.σε κατι αλλα ακυρα ομως δε λετε τιποτα για το ποσο χαλια ειναι

Eλα μωρε μην ψαρωνεις και εσυ ! :stuck_out_tongue:
Δεν βλεπω καποιο απο τα 3 γιατι δουλευω…
Αλλα ειδα σε ενα μεσημεριανο Δουκισσα Νομικου με φουστιτσα,γυαλια και ορεξη να
διδαξει.
Ωχ μαναμ!

Όντως σωστά το χε βάλει στο οφτοπικ… Οπότε φταίνε οι mods :evil:

Οι δυο του ΑΝΤ1 είναι γελοίοι, ειδικά ο ένας - δεν ξέρω ποιος είναι ποιος - πετάει πολύ συχνα κάτι μαργαριτάρια απίστευτα. Είχε πει μια φορά που λέγαν τον καιρό οτι αυτο το μαύρο συννεφό πάνω απο την Κρήτη είναι απο το χόρτο τωΝ Ζωνιανών ;

Όπως και να έχει πάντως, η ιδέα της αντρικής παρουσίας, μου αρέσει, και πιστεύω πως θα πιάσει. Η Μενεγάκη ειναι μια όμορφη συμπαθητικη κυρια που πετάει κοτσάνες κάπου κάπου. Η νέοι του ΜΕΓΑ, είναι καλοί, και έχουμε μέλλον πιστεύω, αρκεί βέβαια να κρατήσουν ένα επίπεδό, αν και το ΜΕΓΑ θέλω να πιστεύω οτι έχει μια σοβαρότητα ακόμα…

Ρε μην με παρεξηγείται αλλά για μένα ούτε χαβαλέ δεν έχουν όλα αυτά…δλδ τι ήταν ο Χαριτάτος και ο κάθε Χαριτάτος πριν βγει στο γαμώγυαλο για να κάτσω να ασχοληθώ μαζί του κ εγώ κ εσείς…που βρίσκεις χαβαλέ σε αυτό…??κ ναι με την πετρούλα όλοι για χαβαλέ ασχολούνται κ η μαλάκω γίνεται πρότυπο για κάθε ηλίθια χαζογκόμενα που εγώ και εσύ τρώμε στην μάπα…ναι βέβαια έχει χαβαλέ όμως…και το x factor?? κ αυτό χαβαλέ…κ τόσους καλλίτεχνες που παλέυουν με ελάχιστα μέσα δεν τους αφιερώνουμε 10 λεπτά απο τον χρόνο μας για να κάνουμε τόπικ για το x factor…

anyway αυτά που εσείς λέτε για χαβαλέ εμένα μου φαίνονται πάρα πολύ σοβαρά…τέσπα…δεν τα έχω μαζί σας αλλά εδω μέσα δεν περιμένω όσα βλέπω έξω…γι αυτό και γράφουμε κ μιλάμε εδω μέσα…

μα ακριβως επειδη ουτε εγω συμπαθω κατι τετοιους ανθρωπους και επειδη δεν τους παω ειχα φτιαξει αυτα τα θεματα,απλα και μονο για θαψιμο.και εννοειται οτι σοου,στιλ x-factor δεν τα επικροτουμε,οπου γυρω σου και αν ψαξεις θα βρεις ανθρωπους που παλευουν και εχουν περισσοτερα προσοντα.τελως παντων,μπορει αυτα που γραφω να ειναι μαλακιες.

κομπλέ τα γράφεις απλά θεωρώ πιο εποικοδομιτικό να τα αγνοείς παρά να τα σχολιάζεις (όχι εσύ) είτε αρνητικά είτε θετικά δίνοντάς τους αξία και βάζοντας τα ακόμα πιο έντονα στον χάρτη…just my opinion…εξάλλου αυτή είναι κ η δύναμη του ιντερνετ…ένα μέσο που το κατευθύνουμε εμείς και όχι οι άλλοι για μας…οπότε μην πέφτουμε πάνω τους…κρίμα είναι…:wink:

Έχω γνωρίσει προσωπικά τον Καραμέρο, έχουμε έναν κοινό φίλο. Μιά χαρα παληκάρι είναι, δεν είναι κανένα τηλε-ψώνιο που την έχει δεί και είναι και γαύρος (έχει και ένα γαύρικο blog) :).