Γιώργος vs Αντώνη:Beatles vs Rolling Stones!

να και ενα καλο στο ομιχλωδες πολιτκο σκηνικο που βιωνουμε τα τελευταια χρονια.Για πρωτη φορα εχουμε δυο ηγετες ενας στο κυβερνων κομμα και ενας στο αντιπολιτευτικο που ειναι λατρεις της ροκ.
Η διαφορα ειναι οτι ο μεν Παπανδρεου ειναι Μπητλας ,ενω ο Αντωνης ειναι φανατικος Στοουνας!!
Κατι ειναι και αυτο…

ναι αλλά ο σαμαράς τα είχε με την βίσση. Για αντιπερισπασμό, ο Γιώργος πρέπει να τα φτιάξει με την Βανδή :lol::lol::lol:

και ο καρατζαφερης skrewdriver!

και μετα ο ντεμης?

καλα περα απο τον Ψωμιαδη (γνωστος λατρης του PURE FUCKIN’ ΛΑΙΚΟΥ), ολοι οι πολιτικοι της χωρας μας ακουνε τις δυο αυτες μπαντες.
νταξει, οχι κι ολοι, αλλα εχω σιχαθει να ακουω ποσο πολυ γουσταρουν beatles και stones.
o Πλευρης νομιζω ακουει impaled nazarene και marduk, ενω ο Αδωνις δαιμονια νυμφη.
η Παπαρηγα στηριζει μονο Alabama Thunderpussy, λογω φεμινιστικων ‘‘πιστευω’’ και αξυριστων μασχαλων.
απο την αλλη ο Κωστακης ο Καραμαν ψοφαει για pig eater.ε, λαθος, pig destroyer ηθελα να πω.
:p:p:p

αγαπάμε ροκάκια.

Βάλε κάτι ανάμεσα στις εικόνες και θα έχεις μια εικόνα για το ποιο είναι το αποτέλεσμα στην “κόντρα” μεταξύ των δύο συγκροτημάτων πάντως.

(Στο αρχικό post εμένα μου δείχνει τις εικόνες τη μία δίπλα στην άλλη, δεν παίζω)

ο αντωνης δηλαδη ειναι του πιο σκληρου ροκ…

Οχι απλα ξερει να χρησιμοποιει τη γλωσσα.:blink:

τι εννοει ο ποιητης…?:-k

εννοεί πως ο γιώργος πρέπει να μάθει καλύτερα τα ελληνικά 8)

ok:wink:8)