Νοτης Σφακιανακης Vs Scorpions

Τι εναι αυτα ρεεεεεεεεε…
Συγκρηνονται οι ΘΕΟΙ με τον μααα…κα
SCORPIONS και ξερο ψωμι…!!!

Ναι ρε! support θα τραγουδίσω εγώ!

P.S. οχι χαρακτηρισμούς περικαλώ!

Να πω ποιος εδωσε νοτη στον ξαδερφο μου Ολγα??:roll:

Αυτο στα δημοψηφισματα δεν επρεπε να παει?:-s

Να τα αποκαλύψεις…
Μίλα Βασίλη, πές τα όλα τώρα.

Εχω να δηλωσω οτι το Οχιολγα ειναι τρελη φαν του λαικου τραγουδιαρη “Notis” καθως κατεχει τη πληρη δισκογραφια του, μαζι με ep’s, demos, signles, rare bootlegs etc…

Φουμαρα μας πουλαει οτι και καλα ακουει σκορπς…

Βασικα συμφωνα απολυτα.

Παρολο που οι Σκορπιονς δεν εχουν γραψει soldier of fortune.

:lol: Κλα.

Ειμαστε στο rocking.gr και προηγειται ο Νοτης ρε. Ετσι ρε Νοτη θεε!

Μεταξύ δύο κακών το μη χείρον βέλτιστον :wink:

ΝΟΤΙS FOR EVER μόνο και μόνο για αυτό

και όποιος κατάλαβε κατάλαβε εννοείται ότι από οπαδό των σκορπιών δεν έχω καμμιά απαίτηση να εννοείσει

Θε μου ας ήξερα ποια μέρα θα πεθάνω, και του θανάτου μου γενέθλια θα κάνω!!!

Notis ftw. re!!:stuck_out_tongue:

:metal: :metal:

Νταξ, όσο άθλιος και να είναι ο Νότης, Scorpions δεν είναι…

Bλέπω τον Rudolf να κάνει κάνα χαρακίρι…:lol:

Μommy you ruleeeeeeeeeeee!:respect:

βασικα ο tollki εχει κανει 1 μεγαλο λαθος…δεν ειναι Νοτης Σφακιανακης αλλα Notis Sfakianakis [SIZE=“1”]tm[/SIZE]#-o :lol: …
θελω να πιστευω οτι σε αυτο το τοπικ ολοι οσοι ψηφισατε τον Notis Sfakianakis [SIZE=“1”]tm[/SIZE] το κανατε για πλακα…:smiley:

stathis21 εχεις καμει ενα μεγαλο λαθος.Ειναι tolkki και οχι tollki :smiley: :smiley:

γαμωτο και πριν το γραψω το κοιταξα για να βεβαιωθω μην κανω λαθος…#-o #-o :lol: :lol:
εντελως μ@λ@κ@ς ειμαι!!!

εννοειται. δε καταλαβαινω που ειναι το περιεργο.

:stuck_out_tongue:

Όχι, σοβαρά το κάναμε. Αν θέλαμε να κάνουμε πλάκα θα ψηφίζαμε scorpions…:stuck_out_tongue:

Μπροστά στην κοντοπίθαρη εμετική γυφτοσκυλάδικη γλοιωδία, οι Scorpions μου ακούγονται καλύτεροι και από Βάγκνερ. Scorps!!! :smiley: 8) 8)

:lol3:

:lol3: :lol3: :lol3: :bow2: :bow2:

εννοείται και πουθενα δεν είναι το περίεργο φίλτατε εδιτόρ απλά τα αποτελέσματα του εν λόγω πολ επιβεβαίωνουν για ακόμη μια φορά την σοβαρότητα και το επίπεδο των χρηστών του φόρουμ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: