Νοτης Σφακιανακης Vs Scorpions

Eνθύμιον > world wide live…

O Nότης έχει και ένα κομμάτι που λέγεται Soldier Of Fortune που το έχουν διασκευάσει και κάτι ροκάδες. Σφακιανάκης οπότε.

Ναι, ναι, και μία θεϊκή κομματάρα που λέγεται «Η Δημοσθένους Λέξις» που την έχει κάνει διασκευή ένας από αυτούς τους ανεκδιήγητους ψευτοκουλτουριάρηδες, ένας καραφλός με μούσι και γυαλιά, να δεις πώς τον λένε, πώς τον λένε… Σαββόπουλο νομίζω, Νιόνιο, Σιορ-Διονύσιο, κάτι τέτοιο. :stuck_out_tongue:

Εμ αυτόν που τον πάς… Είναι και το άλλο που λέει για ένα εξάρτημα και μία μηχάνη και ένα ανταλλακτικό που του το έχει κλέψει η Bιτάλη.

έζησα να το δω κι αυτό

οχι ρε ο υμνος των αντιεξουσιαστών της δεκαετίας του 80 σε σκυλάδικο έκδοση

μη θεέ μου χειρότερα

Παρομοια θεματολογια στιχουργικα μπορω να πω . Νοτης all the way.

Νοτης γιατι εχει κ γαμω τις φαβοριτες!
ετσι κ αλλιως πανω κατω την ιδια μουσικη παιζουν… τα οργανα αλαζουν!:lol: :stuck_out_tongue:

Εγω δυσκολευομαι να απαντησω στο ποιος ειναι πιο αθλιος …
Και οι 2 ειναι η αισχροτητα σε ολο της το μεγαλειο .
Διαλεγω να μεινω κουφος παρα να ακουσω κατι απο αυτα τα 2 .
Α! ξεχασα παραυτα να πω οτι ψηφισα Νοτη .

+10000000

Σωστος

ας μη τριπλοποστάρουμε, για την ώρα σου το διόρθωσα. Σου προτείνω να κάνεις χρήση του multiquote κάτω δεξιά, ώστε να σου μαζεύει όλα τα quotes σε ένα ποστ… Ευχαριστώ

Ευχαριστω , γιατι αναρωτιομουν και πως το κανουν . :slight_smile:

Eπειδη ο παρακατω καραγκιοζης

δεν συγκρινεται με τη μουρη τουτη εδω

Μα ούτε αυτά αλλάζουν. Και οι δύο παίζουν ένα όργανο που έχει ο άντρας στο σώμα του εκ γενετής.:stuck_out_tongue:

O Σφακιανάκης είναι ψώνιο. Είχε φωνή, αλλά την ψώνισε. Ψήφισα Scorpions! Είμαι ο 19ος ψήφος των Σκορπιών… Δε βλέπω όμως να γυρίζει το αποτέλεσμα…:frowning: η διαφορά είναι μεγάλη. Τελικά ο πόλεμος του Nihilist έπιασε :frowning:

Νοτης Σφακιανακης 223
Δεν παιζει ε. Μπηκε το φαν κλαμπ του και ψηφισε; Τι διαολο;:!:

Ετσι ετσι τετοια να βλεπω :smiley:

Το φαινομενο παρασολ χτυπα και τα πολλς :!:

Ο Νότης είναι η πιο καλτ προσωπικότητα του ελληνικόυ μπουζουκοτράγουδου και όχι μόνο…Αν δεν υπήρχε, το ελληνικό τραγούδι θα ήταν 100 χρόνια πίσω…http://www.youtube.com/watch?v=fa6lbDli0Kk
Μιλάμε για το απόλυτο άσμα της καψούρας…

θες ξύλο για να στρώσεις… ή απλά καίγεσαι από πυρετό :stuck_out_tongue:

Θελω :smiley: :smiley:

Αφου ξερεις οτι ειμαι βιτσιοζος :roll: :roll:

Spanking ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: