Υπνοσ : μπρούμυτα vs ανάσκελα

πώς κοιμάστε ;;;

εγώ πάντα μπρούμυτα με τα χέρια κάτω από το μαξιλάρι ! :bounce:

Μπρούμιτα!

Κανέ πολ τώρα…

Δεν ξέρω το ανασκελα μου βγάζει κάτι μακάβριο, ασχετά με το οτι δεν το μπορώ με τίποτα

το πολ έγινε ! εμένα δν με πιάνει ο ύπνος ανάσκελα !
άσε π είμαι κ πολύ αλάνι (:p) και κοιμάμαι όταν βγει ο ήλιος οπότε αν προσπαθήσω να κοιμηθώ ανάσκελα με χτυπάει μεστη μαπα .#-o

εγώ κοιμάμαι όρθιος.

Εννοείς ότι σου πονάει η μέση όταν κοιμάσαι στο πλάϊ;
Εγώ πάλι απολαμβάνω το μπρούμυτα τρελά, αλλά 8 στις 10 φορές ξυπνάω με πιασμένο αυχένα. Οπότε κοιμάμαι μπρουμυτοπλάι.

Γαμώτο πρέπει να σοβαρευτώ να ποστάρω και κανά μουσικό πράμα, όλο με μαλακίες ασχολούμαι τελευταία στο ρόκιν :stuck_out_tongue:

Ρε εγώ μπορεί να ξαπλώνω αρχικά ανάσκελα, αλλά ξέρω ότι θα κοιμηθώ μόνο άμα γυρίσω μπρούμιτα…

Παλια μπορούσα και στο πλάι, αλλά πλέον όχι

Δεν κοιμαμαι ρε!Ειμαι γκοθας!

:lol::lol: εμπνευσμενη επιλογη παντως,αξιος\m/

Οταν δεν κοιμαμαι ορθιος στις υπογες που σαν καλος γκοθας παω,κοιμαμαι οπως ναναι και ξυπναω στην αλλη ακρη του κρεβατιου,στο πατωμα,στο πλαι,να κρεμομαι, να καθομαι σχεδον κανονικα με τη πλατη στο τοιχο κτλ ομορφα…

5η επιλογή :stuck_out_tongue:

[quote="“diskovolos,post:8,topic:13128”]

5η επιλογή :p[/QUOTE]

Αλλάζω ψήφο έ!

και ένα κίνητρο για τις κοπελιές και τον mr_whatisname(:p) να ποστάρουν …

πλαι και -ακυρο ψυχολογικο αυτο-να κοιταω προς τοιχο.εαν δεν υπαρχει τοιχος μου παιρνει λιγη ωρα να κοιμηθω…λιγη…

Aυτο.

εγώ το καλοκαίρι μερικές φορές κοιμάμαι στα πλάγια με την πλάτη στον τοίχο για να δροσίζομαι !:lol:

Απ’ολα. Αν και το αγαπημενο μου ειναι μπρουμυτα με χερια κατω απο το μαξιλαρι, πιανομαι ευκολα και αλλαζω σε πλαγια με μαξιλαρι αγκαλια συνηθως. Μετα ανασκελα ταβλιασμενος, μετα πλαγια απο την αλλη πλευρα και παλι μπρουμυτα.
Full rotation κανονικα.

Α και τα καλοκαιρια που δεν την παλευω με τιποτα με τη ζεστη και στριφογυρναω ακομα πιο πολυ, εχω ψυπνησει και αναποδα σα τη νυχτεριδα με τα ποδια στο κρεβατι προς τον τοιχο και το κεφαλι κατω.

η- μαλλον- πτυχιακη που θα διαλεξω θα σε σωσει…περιμενε να βγει στην αγορα το νεο υπεροχο θερμαινομενο χειμωνα-δροσιστικο το καλοκαιρι στρωμα (αντε επειδη εισαι στο φορουμ θα εχεις μεσον για καλυτερη τιμη!!!):lol::lol::lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

Στο πλαι,δε βολευομαι αλλιως.

Στο πλαι.Ετσι κοιμαμαι ετσι ξυπναω.

[SIZE=“7”]ΘΕΟΣ !
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ !
[/SIZE]

και αμα το μαξιλαρι ειναι κρυο ακομη πιο ωραια :bounce: :bounce: :bounce:

με κοπο. :frowning: Συνηθως στριφογυριζω ωρες μεχρι να κουραστω και να κοιμηθω.Αλλα βολευομαι στο πλαι σε σταση εμβρυου οπως λενε,κουλουριασμενη ή μπρουμιτα και χερακια κατω απο το μαξιλαρι :stuck_out_tongue: 'Οποτε ξυπνησω πανικοβλητη και εχω δει εφιαλτη, ξερω οτι ειμαι ανασκελα και συνηθως ξεσκεπαστη παλευοντας με τους δαιμονες.Ο πιο γλυκος υπνος παντως ειναι οταν ξημερωνει…και τοτε ειλικρινα το εχω προσεξει…δε με νοιαζει πώς κοιμαμαι…οπως και να με βαλεις θα βολευτω. :sleep: