Καλλίρης vs σαββιδάκης

Ρε faid χαλάρωσε. Για τον χαβαλέ είναι το poll. Για τον πούτσο τους θεωρούν όλοι και απλά κάνουμε πλάκα.

Έτσι δεν είναι ρε Lupin; :stuck_out_tongue:

Όχι ακριβώς.Αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω…:roll:

μη γαμησω ε

:p:lol:

ρακιντζης - κουνελι.

ασαλιωτα γκανιαν :stuck_out_tongue:

Πρέπει να είναι το χειρότερο στην ιστορία της μουσικής το κουνέλι.

Όχι ο λατρεμένος Ρακιντζής έχει κάτι απίστευτες φλωριές στα πρώτα άλμπουμ , το “Την άλλη Κυριακή” απλα είναι αισχρό.

Παντως ο Σαββιδακης εχει κομματια που αν τα ακουσεις στο ραδιοφωνο δεν θα τα αλλαξεις ας πουμε…Ευχαριστα(σε σχεση με κατι μυρωνες)…Ο Κορκολης οντως ηταν ανωτερος απο αυτους…

Παντως δεν νομιζω οτι και αυτοι τα γραφαν μονοι τους τα κομματια(ισως καποια)…πχ κοιταχτε εδω…
http://www.youtube.com/watch?v=6ygfWkSuXsQ&feature=related(ροκια τρελη:P)

O μπιγαλης παντως ειναι σκουπιδης αρκετα…:smiley: παιξεεε παιξεεεε8)

Εννοειται manson21 το poll ειναι για το χαβαλε:lol::lol:
Eτσι λογος να γινεται…

εκαστος στο ειδος του

δλδ τι να κανουμε τωρα δεν γινεται να παιζουν ολοι μετσαλ

κ η πολυ ποιοτητα βλαπτει

Γιάννης Σαββιδάκης - Μπουτάκια

New song :p:p

καητπερα

Μαγκες δεν ξερω εαν το ποσταρατε πιο πανω αλλα απο αυτη την κατηγορια μουσικης με ειχε συγκλονισει ενα κομματι του μεγαλου ρακιτζη.
Ενα που λεει “[B][I]πηγαινε στα μπαρ να πιεις να ξεχασεις το πηγαινες φιρι φιρι φιρι να τη χασεις[/I][/B]” και μετα κανει κατι " α α α α "

http://www.youtube.com/watch?v=l4Z3C-bJRoY εδω, αυτο ειναι.

Δηλαδη τι επος ειναι αυτο ρε μαγκες! Ακουστε τη φωνη του μεγαλου ηγετη και νιωστε το παραπονο! Κορυφώστε εκει που ομολογει “το αθλημα δεν με παει”. Ναι ρε πουστη! Ναι! ΝΑΙ!

Οσο για τα περι καλλιρη κλπ… να πω οτι κουβαλαω πολλα κιλα κομπλεξ με αυτον τον πουστη. Μια φορα στην πεμπτη δημοτικου οταν πηγαιναμε ημερησια εκδρομη με το σχολειο, και ειχε βαλει στο πουλμαν το νου σου κυριε οδηγε και ολα τα μαλακισμενα ειχαν σηκωθει κ ξερανε τους στιχους απ’εξω. Ελεος. Εγω δεν το ηξερα, ακουγα ρακ απο μικρος και δεν ηξερα Χριστο απο αυτα. Ηταν η πρωτη σφαλιαρα που εφαγα ως οπαδος σκληρου ηχου και την εφαγα απο τον Καλλιρη. Α γαμησου πουστη καλλιρη, φαε σκατα.

Μετα βεβαια στην εφηβεια, μεσουρανουσαν οι πυξ λαξ και μισουσα ολη την κοινωνια. Τα δοκαρια στα γρασιδια περιμενουν τα παιδια. Α φαε σκατα ρε χλιμιτζουρα και βαλε τα δοκαρια στον κωλο σου.

Dallas…μονο και μονο για την υπερπαραγωγη…’‘της Ελλαδος τα παιδια’’

Καλλίρης ρε αιδοία!!! Το νου σου κύριε οδηγέ και τα ρέστα!!! Το τραγουδάκι μας με το τοοοοοοοοτε γκομενάκι χαχαχαχαχ

Επικό πολλ :lol:

Κανείς απ’τους δυό,

ή για πιό heavy metal καταστάσεις,

\m/

Bασικα θα ψηφίσω Σαββιδάκη γιατί είχε ένα instrumental στο CD Single του “Δέκα Μαγισσές” που έσπερνε. Από τις καλύτερες μου αναμνήσεις των φοιτητικών μου χρόνων να το ακούω με την τότε μου κοπελιά.

Αν το 'χει κανένας, θα ψηνόμουν να το ξανακούσω…

προτιμω Σαββιδακη

[B]http://www.youtube.com/watch?v=Y8V6XmtWbkc[/B]

“[I]μη σας λεω μη μιλατε το κοριτσι μου κοιμαται…[/I]”

Καλλίρης live στον Alpha αυτή τη στιγμή!!!

Σαββιδακης γιατι καταγεται απο τη Σητεια(Κρητη)!:smiley: