Βερνικος vs Θεοφιλοπουλος

χθες σε ενα σημειο ο θεοφιλοπουλος ειπε τρεις φορες τον φουστέρ ,φουζέρ
κατι τετοια παθαινει συχνα
στο μουντιαλ μολις ειχε μπει ο αφελάι σε ενα ματς αρχισε να λεει τον ελία,ελάι


λατρευουμε

Απαίσιοι και τραγικοί και οι 2! Μακάρι να μπορούσα να μη ξαναδώ ματς με αυτούς! Προτιμώ να τους βάζω σε mute και να ακούω ραδιόφωνο. Μιλάμε για ΑΜΠΑΛΟΥΣ.

Δε μπορώ να καταλάβω… καινούριους σχολιαστές και περιγραφείς αγώνων δεν βγάζουμε;

Ο θεοφιλοπουλος ειναι υπεργαματος και διασκεδαστικος κατα την γνωμη μου.Αλλωστε ποδοσφαιρο σχολιαζει και οχι τπτ που να απαιτει σοβαροτητα.Ειδικα οταν ειπε στο μουντιαλ κατι για τον Sergio Ramos ειχε πολυ γελιο.

[SPOILER]"Περνει την μπαλα ο sergio ramos,κανει τριπλες"
Αυτα τα κανει και στην Real,περνει την μπαλα κανει τριπλες,την χανει,τρωει γκολ η Ρεαλ…[/SPOILER]

Λολ,ισα ισα.Για μενα ενας τελειος εκφωνητης εχει μη σπαστικη και κουραστικη φωνη,ευγλωττια,ξερει το αντικειμενο που περιγραφει(πανω απο ολα),πορωνεται και εχει και λιγο χιουμορ/φαντασια στην ατακα και στην περιγραφη.Ε ο Θεοφιλοπουλας ειναι 0/5.Αλλα αγαπαμε γιατι ειναι βλακας και βγαζει γελιο.

Παιδια,παρακαλω αν καποιος ξερει κανα βιντεο στο yutube που να εχει τα παλαμακια που κανει μες το στουντιο ο παπαδημητριου να το ποσταρει…να το ξανακουσω και τι αλλο στο κοσμο

Ο Θεοφιλόπουλος είναι μορφάρα.Άσε που αμα τον γνωρίσετε από κοντά δεν θα μείνει άντερο από τα γέλια.Δεν παίζεται μιλάμε.Πετάει ατάκες να πεθάνεις στα γέλια.

[SPOILER]Ρωτάει μια ντροπαλή κοπελίτσα που είναι κομμώτρια, “Δηλαδή άμα έρθω εγώ στο κομμωτήριο σου θα με φτιάξεις,θα με περιποιηθείς?” και του λέει αυτή ντροπαλά “Φυσικά θα σας περιποιηθώ!” και της λέει ο μέγας Αλέκος “Καλά πλάκα μας κάνεις μωρέ??Τι να περιποιηθείς??Αυτό που έχω εγώ δεν είναι κεφάλι,βόμβα είναι!!!Εγώ είμαι για να πηγαίνω εκεί δίπλα στο σιδερά με τον τόρνο μπας και με στρώσει λίγο…” Το τι γέλιο έριξα δεν περιγράφεται…Μορφάρα φοβερή…[/SPOILER]

[CENTER][SIZE=“6”][FONT=“Comic Sans MS”]ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΑΛΕΚΟΣ[/FONT][/SIZE][/CENTER]

Σε ποιο περιστατικο αναφερεσαι συγκεκριμενα?

Θεοφιλοπουλος σημερα :

‘’ Αρχισε ο Ροναλντο τα κολπα , [B]κοιταξτε με γειτονισσες[/B], αλλα το [B]ματσακιον[/B] χαθηκε για τη Ρεαλ…’’

:bow::bow::bow:

με προλαβες…:stuck_out_tongue:

ΘΕΟΣ ο τυπος…:bow2:

Μόνο ΘΕΟΣ!

Χουρούμφ

Σε ιδανική περίπτωση, περιμένουμε και κείμενο Πανούτσου για την χτεσινή μετάδοση. :smiley:

μετά και την χθεσινή μετάδοση ψηφίζω Θεοφιλοπουλος

τα εχει πει ο αλεκος, αλλα που να νιωσει ο μουρινιο?!

πριν λίγο Θεοφιλοπουλος :

[B][U]σε[/U][/B] υψηλή τεχνική καταρτιση ο βουλγαρος :!:

*ψάξτε για δεύτερο…

δεν προσεξα αν το ειπε καθολου μεχρι τωρα αλλα καθε φορα που καποιος κανει κοντρολ ή δεν δινει πασα με την μια ,λεει οτι καθυστερει

και πως τον λεει ετσι τον σκρτελ? ουτε να το γραψω δεν μπορω

μετα απο λαθος πασα του γουολκοτ

“ο γουολκοτ ειδε την καθετη κινηση του εποπτη αλλα την εκανε για να υποδειξει κανενα οφσαιντ οχι για να παρει πασα”

σε μια φαση ειιπε"λαθος του πικε,ο οποιος δεν κανει λαθος"

και καποια στιγμη λεει ο ροσετι δεν εδωσε την ανατροπη πανω στον πεντρο (αλλος ηταν διαιτητης, ριτσολι νομιζω)
στην αρχη που ελεγε ενδεκαδες λεει
ο ερναντεθ.δηλαδη ο τσαβι ερναντεζ

Αυτο ηταν κορυφαιο:lol:

Γελούσα κάνα τρίλεπτο :!: