Μιλφς vs τινς

βασικά έχω ακούσει ότι οι μικροί θέλουν μιλφς ενώ οι μεγάλοι θέλουν τινς

σωπα ρεεε πατατα οχι ρε φιλη τι είπες ρε πωωω:p

οχι πάντα μόνο οταν τις έχουν στερηθει ή ηγυναι κα τους είναι θεογρια.

στις ηλικίες 20 - 30, το milfs vs. teens είναι για όσους αποζητούν από τη σχέση μόνο το σεξ.εμένα μου αρέσουν κοπέλες της ηλικίας μου.δύο χρόνια πάνω, δύο κάτω, αλλά εκεί.να έχουμε κάποια κοινά βιώματα και να μπορούμε να συνεννοηθούμε.μου αρέσει όμως να είναι περιποιημένες εμφανισιακά και κατασταλλαγμένες στο τι θέλουν στο χαρακτήρα.γι’αυτό λοιπόν ψηφίζω μιλφ, γιατί είναι πιο κοντά στο στυλ μου.πέρα του ότι τα τίνς (και μιλάω 17 και κάτω), όσο πρόστυχα και να ντύνονται, μου βγάζουν μια κάποια παιδικότητα.
και εν τέλει, για να απαντήσω στο προαιώνιο ερώτημα ‘ξανθές ή μελαχρινές’, ξανθό για teen και μελαχρινό για milf. 8)

α, χώστε και gilf για τα γερόντια του φόρουμ. :razz:

Άλλο ένα θρεντ - αγνή μαστούρα, μπράβο ΠΑΤΑΤΑ είμαι περήφανος.
Ομολογώ πως δεν κατάφερα να το διαβάσω όλο γιατί το μυαλό μου έκανε πίου-πίου κάπου στη 2η σελίδα, αλλά επιφυλάσσομαι και οντόπι ψηφίζω ΜΙΛΦΑΡΕΣ που 9/10 περιπτώσεις είναι ιέρειες του σεξ και τον πιάνουν σανίδι και τον βγάζουν πριονίδι ενώ όσο πρόστυχο κι αν είναι το πιπίνι υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να μην ξέρει που παν τα τέσσερα και άντε να της εξηγάς ότι υπάρχουν και μπάμιες που δεν είναι πράσινες.

Ντάξ. Bleeding θα ήθελα να ήσουν ο μεγάλος μου αδερφός.

Ον τόπικ. Ναι. Τινς για το μάτι, μίλφς για το κρεβάτι. Άρα επιλέγουμε μιλφς και βλέπουμε τα πιπινάκια να περνάνε όταν παίζουμε πρέφα στο καφενείο. 8)

milfs κι εγώ.

Αλλά δηλώνω παράπονο μεγάλο. Πλέον ο όρος μιλφ εχει γαμηθεί.

Μπαίνω στο γιουτζιζ να δω κανα μιλφει και βλέπω κοπέλες μικρότερες απ’ την αδερφή μου. Οοουστ

Παιδερα. :stuck_out_tongue:

όχι ρε η αδερφή μου είναι 30

ΜΙΛΦΣ λέμε, μας κάλυψε ο Βλήδιν στην αιτιολόγηση.

Νιπον-τζιν σκούλ-γκίρλς με λίγο light σιμπαρι, η αλλιώς τινς. :stuck_out_tongue:

best milf ever

τινς εννοειτε…αλλα και τα μιλφς δε μας χαλανε

Αυτό:):!:

Παντρεμενος δεν εισαι εσυ? :stuck_out_tongue:

μπορεί να είναι παντρεμένος με MILF

Aπλα Μιλφ…Ωριμο πραγμα(οσο πρεπει).Δασκαλα παιδι μου!:stuck_out_tongue:

Η lady gaga είναι teen?

Όχι, απλά μπάζο

Edit: Ον τόπικ πριν από 10 χρόνια τα μιλφς γιατί τα τινς ήταν συνηθισμένα, τώρα και τα 2, σε 20 χρόνια που θα είμαι σκατόγερος τα μιλφς που θα τα βλέπω σα μικρούλες

τινς…

λίγα τα λόγια σου