Εθνική Ελλάδος vs Εκλογές

Κανονικα ναι εκτος αν η πολη που εξασκεις την ψηφο σου ειναι σε αποσταση μεγαλυτερη απο καποιο οριο, εισαι παραπανω απο μια ηλικια, εισαι αρρωστος κτλ.

Ασχετα με την Εθνικη τωρα (την οποια και βεβαια θα δουμε αν παει στον τελικο -βασικα εγω θα δω τον τελικο οποιος και να παιζει), μην απαξιωνετε τοσο πολυ τις εκλογες γιατι μετα οι πολιτικοι θα απαξιωνουν εσας.

Οφ τοπικ τελος, οποιος θελει συνεχιζουμε στο τοπικ για τις εκλογες…

ετσι κι αλλιως οποιος και να βγει τα ιδια σκατα ειναι και οι δυο οποτε καλυτερα αποχη και παλυ αποχη . αυτη πιστευω ειναι η απαξιωση του λαου στο προσωπο τους . βεβαια αυτους σιγα μην τους ενοχλησει ετσι κι αλλιως για τη τσεπη τους γηνονται πολιτικοι . το απογευμα παντως εβλεπα μια εκπομπη στον aplha που ειχε 4 νεους πολιτικους που κατεβεναν για πρωτη φορα . και αντι να δω ελευθερα μυαλα , ειδα 4 μαλακες να τσακονονται για το ποιο κομμα εχει φαει τα λιγοτερα απο το εμας τους πολιτες . και καταλαβα οτι δεν αξιζει να ασχολεισαι με αυτους τους αλητες . Διαπλοκη στα μυαλα της νεολαιας εχω να πω τπτ αλλο.

Εθνικη και παλι εθνικη.

Σιγα μν χασω την Ελλαδαρα για τους καραγκιοζηδες.

Ε χαλαρά το ματς (όποιοι και να παίζουν). ¶λλη δουλειά δεν έχω να αυξάνω τα νούμερα των τηλεπαραθυράκιδων.[-X

ΣΩΣΤΟΟΟΟΣ…!!!:thumbup: :thumbup:

Ρε ξεκολλατε! Γκαντεμιαζουμε την Εθνικη ετσι! :papas:

Ακριβως! Θελετε να κανει καμια δηλωση και ο επιτιμος για την εθνικη μια και θα μιλαει πολυ λογω των εκλογων ???:lol: