Εθνική Ελλάδος vs Εκλογές

Εσεις τη θα ψηφισεται στις 16 Σεπτεμβριου???

Εγω παντως Εθνικη.

+1 ψήφο από εμένα στην επίσημη αγαπημένη:D

Edit: O τελικος πεφτει,μολις το κοιταξα.
Αν εχουμε φτασει ως εκει σαφως και γραφουμε στα αχαμνα μας τις εκλογες.2πλο στην Ισπανια ρε.

αν και δεν ψηφιζω ακομα,πιστευω οτι πρεπει να σαι το λιγοτερο μπετοβλακας για να χασεις την ελλαδαρα!!!

Γιατι ειμαστε τοσο σιγουροι οτι θα παμε τελικο?
Αν παμε, θα βλεπω το ματς και σε καθε ταημ αουτ θα βαζω ειδησεις.

ο τελικοσ!!!

ρε ας φτάσουμε τελικό κι ας μη το δούμε το ματς!!!

Ωχ!Εγω νομιζα οτι στις 16 θα ηταν η εναρξη του ευρομπασκετ οχι ο τελικος… :?
Anyway εγω ειμαι περιεργος να δω αν θα ψηφισει κανενας στο poll εκλογες… :roll:

Σιγά μην χάσω τελικό μπάσκετ για να ψηφίσω…και να μη πάει η Ελλάδα εγώ τον αγώνα θα δώ.

και εγω αυτο.

εεε???:-s
Το βραδυ θα ψηφισουμε αυτη τη φορα ??? #-o

Εγώ θα ‘μαι σε απόσταση από τη πόλη,οπότε για να ψηφίσω,μιας και δεν έχω και αμάξι θα πρέπει να κάνω πολύ μεγάλη απόσταση.Για αυτό δεν θα κάνω τον κόπο καν.Η απάντηση ήταν υποθετική,τι θα έκανα αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα απ’ τα 2.:wink:

Καλα δεν ξερω που ψηφιζεις, εγω στη θεση σου παντως θα ψηφιζα. Ακομα και ημουν γραμμενος σε κεντρο στην επαρχεια πολυ μακρια απο την Αθηνα θα εκανα μεταφορα εκλογικων δικαιωματων στην πολη μου.

Χμ,ήθελα να σε ρωτίσω:είναι υποχρεωτικό να ψηφίσεις?υπάρχουν κυρώσεις σε περίπτωση που εν το κάνεις?

Οχι.

ΥΓ: Βγαλτε επιτελους το πλαφον των 5 χαρακτηρων για να σταλει ενα μηνυμα…

Σας έχει πει κάποιος ότι απαγορεύεται να ψηφίσετε ΤΟ ΠΡΩΙ και να δείτε το ματς ΤΟ ΒΡΑΔΥ ?

Θα βαζεις ειδησεις???:-s :-k
Γιατι…για να μην χασεις τις εκλογες???/:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προφανως εννοει αν θα δουμε τ’αποτελεσματα.

Ε ναι, περιεργο ειναι?

Καλα,δεν ειναι το ματς λογος να μη ψηφισουμε,οταν ειναι το ματς θα χουν κλεισει οι καλπες.
Για την παρακολουθηση των exit polls και των αποτελεσματων(απιστευτα βαρετα και ανουσια και τα 2,μεχρι αργα το βραδυ ολο αλλαζουν) εγω καταλαβα οτι μιλαμε.

Ε, ξερω εγω…:-k

Ασε βρε να χω μια καλη δικαιολογια για να μην ψηφισω αυτους τους ΜΑ@@ΚΕΣ…