Ζαν Κλοντ Βανταμ vs Στιβεν Σιγκαλ

σας εχω ζωα

Το ξύλο που είχε φάει ο Τσακ σε αυτη την ταινία έλεγαν τοτε ότι ήταν αληθινό, όπως και του Ροκυ στην ταινία με το Σοβιετικό Γολιάθ που τον έστειλε στο νοσοκομείο…

Εννοειται!:wink:

Steven Seagal… Το Βέλγιο ας περηφανευεται για τα σοκολατες και τις δαντέλες του καλύτερα…:lol:

Και την Aloe…:stuck_out_tongue:

Το αρνητικο του Σιγκαλ ειναι οτι ειναι λιγακι υπουλος στο ξυλο…χτυπα συνεχεια στα @@ των αντιπαλων του κατι που ειναι πιο ανφερ…συμφωνω οτι το ξυλο που ριχνει ειναι πιο ξενερωτο και μπλαζε αλλα αυτο τον κανει πιο μεγαλοπρεπη και υπερανω…

που το θυμηθηκεσ αυτο ρε!

:lol: :lol: :lol:

βανταμ ωρε … απλα θεος . ο σιγκαλ πολυ γαμαω την εχει δει . τι εισαι ρε μεγαλε που με μια μπουνια θα ξαπλωσεις τον αλλο … ο βανταμ?

είναι η φύση της πολέμικής του τέχνης ρε!!!

πωπω,δυσκολο πολ!

βα νταμ ητανε μεγαλη πορωση οταν ειμουνα πιτσιρικας
αλλα μεγαλωνοντας εκτιμισα την μορφη που ακουει στο ονομα,στιβεν σιγκαλ!!

ο ανθρωπος απλα ειναι θεος.
δεν αγχωνεται ποτε!
για ολα εχει λυσεις!
τους γαμαει ολους στο ξυλο!
μ’αρεσει αυτο το στυλακι που χει,σαν να εχει συνεχεια κλειστα τα ματια του
εχει παιξει με την θεα κελυ λε μπροκ
το εκδικηση σε δευτερο χρονο ειναι επος!!!τα ψευτικα μουστακια που χει αφησει καθως αναρωνει και ολη η τελετουργια που κανει με τις βελονες και τα θυμιατα ειναι μοναδικες!!!

Ο τυπος ξυπνησε απο κομα μετα απο 7 χρονια και εδειρε το μισο νοσοκομειο με ενα σκουποξυλο.
Καταλαβαινει κανεις τι ικανοτητες εχει οταν ειναι σε φορμα :smiley:
Ο damme απο την αλλη τρωει ολο το ξυλο της ζωης του μεχρι να ριξει μια κλοτσια που κατεβαζει ολους τους αντιπλους. Κορυφη η ταινια με τον μογκολο 8O

Στίβεν Σιγκάλ:ο ατσαλάκωτος!Έχει δείρει όλο τον πλανήτη κ δεν έχει χαλάσει ποτέ μια τρίχα απο το μαλλί του…ΠΟΤΕ!:lol:

Για ηρεμισε λιγο.
Δεν εχει τολμησει να με ακουμπησει.
Ουτε στο χιλιομετρο ε :stuck_out_tongue:

Κρίνοντας απο το avatar ε συγκαταλλέγεσαι στον πλανήτη…:lol: :stuck_out_tongue:

Τσουκ.Ειμαι Ελοχιμ #-o

Μ’ αρεσει η σκηνη που παει στο διυλιστήριο που τον περιμενουν 10 χιλιαδες ατομα και τα καιει ολα. Μετα σπαει και μερικα χερια ετσι για να χουμε να λεμε. #-o

Εννοειται Βανταμ…σαφως πιο ανθρωπινος και συμπαθητικος…εβλεπα τις ταινιες του στα τελη του δημοτικου(γυρω στο 89-90) και ειχαν ενδιαφερον για τα αθωα παιδικα μου ματια(λεμε τωρα…απλως βαριομουνα και εβλεπα βιντεοκασσεττες απο το βιντεο-κλαμπ του θειου της μανας μου!!)…αντιθετα ο Σιγκαλ ειναι ο κυριος δερνω τους παντες και τα παντα και εχω και ενα βλεμμα συνδυασμου πηχτης βλακειας-ειρωνικης κουραδομαγκιας ικανο να κανει και ιερομοναχο του Θιβετ κατακοκκινο και εξαλλο απο οργη …πολυ κρυοκωλος και εκνευριστικος…ικανος να σπασει στο ξυλο ενα λοχο Σαο-λιν χωρις καμμια γρατσουνια και ιχνος κοπωσης σε βαθμο που να νομιζεις οτι ειναι ο Εξολοθρευτης σε low budget ταινια που αρνηθηκε να παιξει ο Αρνι λογω αυξημενων οικονομικων απαιτησεων…ολες του οι ταινιες ειναι η αποθεωση του πλαστικου ξυλου ,οπου τα σπασμενα χερια αρχιζουν απο την πρωτη μεχρι την τελευταια σκηνη και φυσικα κερδιζει ολους τους κακους που απειλουν την αμερικη…μονο με την τερατοβασιλισσα των Αλιεν δεν τα εχει βαλει ακομα ,αν και πολυ φοβαμαι οτι αν τα βαλει μαζι της θα την σπασει και αυτην στο ξυλο …ας μην βαζω ιδεες στους παραγωγους του Kollywood γιατι μπορει να διαβαζουν και το φορουμ μας…μια φορα καποιος να τον δειρει αλυπητα…να φαει μια μπουνια εστω …μια κλωτσια να βρει στοχο επιτελους!!! αλλα εννοια σου…σε 4 χρονια ερχονται οι δικοι μας σεξωγηινοι Ψωλοχιμ και τοτε θα σου δειξω εγω…θα δεις τι θα παθεις!!!
Νικος Summoning

Αυτο μονο ενας μπορει να το κανει και να φαινεται και πειστικο…ο ανθρωπος που εδειρε ακομα και τον ΠροΣατανο!!!Ο Τεξας Ρειντζερ Τσακ Νορις!!!Αμεεερικαααα…φακ γιεα!

ΠΩΠΩ
ΘΕΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
τι ταινιες γυριζανε καποτε?
που ειναι αυτες οι ταινιες να γελασουμε λιγακι???

Το απολυτο link για τον chuk norris, τρελο γελιο
http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%A4%CF%83%CE%B1%CE%BA_%CE%9D%CF%8C%CF%81%CE%B9%CF%82

συμφωνω και προσθετω:

[ul]
[li]δε τσαλακωνεται ποτε το πουκαμισο του, ακομα κι οταν τα βαζει με ολους ταυτοχρονα. ισως ματωσει λιγο το χειλος του στο τελος της ταινιας. δε το θελουμε ομως μιας και ειναι ο μιστερ-ατσαλακωτος.
[/li]
[li]ειναι ο τυπος του ‘‘σκεπτομενου’’ πολεμιστη. αν και δειχνει σιωπηλος και ανεκφραστος (το στυλακι που ανεφερε ο σιγκναλ), στις περισσοτερες ταινιες εχει ενα αλφα παρελθον που δεν ειναι απλα ενα ‘‘ημουν ειδικες δυναμεις και τωρα τους ^%^^ ολους για μια γκομενα / το νεκρο αδερφο μου’’.
[/li]
[li]και στο κατω κατω, ο τυπος κολλαει γαντι στον ορο γαμ&* και δερνω. περιπετεια ξυλου θελουμε να δουμε, οχι μορφονιους.
[/li]
[li]ειναι και bluesman.
[/li][/ul]

edit:

καποιος επισης σημαντικος: