Ζαν Κλοντ Βανταμ vs Στιβεν Σιγκαλ

Οι μεγαλυτεροι παλλικαραδες του σινεμα…οι πιο δυνατοι…οι πιο ισχυροι…οι ανθρωποι που καθαριζουν στο π και φ ολοκληρους στρατους με γυμνα χερια…οι πιο καλτ…ποιος μπορει να συγκριθει μαζι τους…μονο μεταξυ τους συγκρινονται…ποιος ειναι ο πιο καλος ομως…εγω ψηφιζω Σιγκαλ…για την αλογουρουρα του και μονο…

Σιγκάλ ρε δαγκωτό, γιατι η ινδιανοφέρνει και είναι και ώραιος σαν άντρας (αν και έχει γεράσει και βαρύνει)!!!

Σιγκαλ ρε, τι να λεμε τωρα! Σιγα μην ασχοληθουμε με τον χαζο-Βελγο…

Είμαι σίγουρος ότι πολλ για να έχει ενδιαφέρον δεν περιέχει επίτηδες την επιλογή Chuck Norris. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ανάμεσα σε αυτούς τους δύο ψηφίζω Βαν Νταμ, απλώς και μόνο επειδη δεν αντέχω να παρακολουθήσω τον Σιγκαλ ούτε για μισό δευτερόλεπτο.

ρε μλκς, σοβαρολογείτε;;; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΙΒΕΝ ΦΑΚΙΝ’ ΣΙΓΚΑΛ :!:

δέρνει όλους τους κακούς…

[SPOILER][SIZE=“1”]ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΡΟΚΕΡ[/SIZE] :!:

[/SPOILER]

ο τσακ νορις ειναι αλλη φαση, αλλη κλαση…ειναι ρε παιδι μου ο δασκαλος, ο σοφος, ο μεντορας,ειναι ο γκουρου της παλλικαριας και της λεβεντιας…ειναι ο ρειντζερ που θα χρησιμοποιησει το μυαλο του περισσοτερο απ οτι την αδιαμφισβητατη δυναμη του…δεν κατατασεται δεν συκρινεται δεν σχολιαζεται…ο τσακ ο νορις δεν ρωταει ποτε τι ωρα ειναι…αυτος αποφασιζει τι ωρα ειναι…

Steven Seagal forever

Δεν θα τον ελεγα εντελως ροκερ αλλα πολυ πλακα εχει ο δισκος του.
Υπαρχει σε torrent.
Επισης αυτα τα βιντεο δεν παλευονται

http://www.youtube.com/watch?v=G9iqzysEPLg

http://www.youtube.com/watch?v=U5GIBMKOmLo

:lol: :lol: :lol:

O Bανταμ φασωνεται με ωραιες γυναικες παντως… Ειδικα σε μια ταινια που ειχε σκοτωθει ο διδυμος αδερφος του μπλα μπλα μπλα, οπου ειναι και μια κοκκινομαλα γαλανοματα…!!!

δηλαδη σ’αρεσει πιο πολυ ο σιγκαλ απο τον βαν νταμ στν φατσα?

Για χοντρά γέλια και οι δύο…

Seagal rules…

chuck norris.το μεγαλυτερο παλικαρι που εχει βγει ποτε.οι υπολοιοι μοιαζουν,τι μοιαζουν δηλαδη,ειναι φλωροι μπροστα του.απο αυτους μαλλον Στιβεν Σιγκαλ

Ο Βανταμος!

Καταρχας ο Σηγκαλ ειναι τρελη αντιπαθεια…Ουτε μιση σκηνη ταινιας του δεν αντεχω να δω…Ο αδερφος μου τον λατρευει και το χρησιμοποιει εναντιον μου οταν θελει να με βασανισει…Επιπλεον ειναι ΑΣΚΗΜΟΣ.

Ο Ζαν Κλοντ…χμ, εχω δει μαλλον ολες τις ταινιες του…αμα τον βλεπω να κανει αυτη τη γυριστη κλωτσα, κατι παθαινω, αρα νομιζω οτι η ψηφος μου παει δαγκωτο Βανταμ.:bow2:

ΒΑΝΤΑΜ ρε!
γιατι ειναι πολυ αληταρς ενο ο αλος σκατοφλωρος!

Seagal φυσικα γιατι παιζει και κιθαρα και ριχνει το πιο ξερο,ανεκφραστο και ασαλιωτο ξυλο που εχει πεσει στην ιστορια του κινηματογραφου!Ειναι Ουμ και Ουγκ ταυτοχρονα.

καλα παιζει κιολας!

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΚΑΛ … ειναι μπλουζας απ’οτι εχω ακουσει , και σε μερικες τενειες που εχω δει εχει κατι λικς κιθαρας που παιζει αυτος λενε . 8)
Οπως και να εχει ο Βανταμ ειναι ΤΡΟΜΠΑΣ και η μουρη του ειναι ΤΟΣΟ αντιπαθητικη οσο και οι scorpions .

[SIZE=“4”]ΣΙΓΚΑΛ[/SIZE]
8)

Bανταμ γιατι ειναι 4 και στο μεταξυ τους θα τον τσακισει τον Σιγκαλοπουστα