Ντέρμπι κορυφής: ανχόλης vs λέδ

Λοιπόν. Εμπνευσμένη κι εγώ από το δημιουργικό οίστρο που χτυπάει το φόρουμ μας μετά τα μεσάνυχτα, είπα να συνεισφέρω. Τα κρέδιτς πάνε κυρίως στο ιφριτ όμως α.

Η ερώτηση είναι απλή. Πχοιος είναι πιο επικός γιούζερ; Ποιος σας έκανε να αναφωνείτε με δάκρυα στα μάτχια “τον αγαπώ!!!”, ή έστω “θέλω να του μοιάσω”, αν προτιμάτε, φίλοι χρήστες; (κλόπιραιτ)

Πσηφίστε.

δεν υπάρχει γενικότερη έμπνευση μετά τα μεσάνυχτα.
όσοι μένετε κει πάνω κάτι παθαίνετε.

Ο λεδ_ζεπ εχει ηρεμησει επικινδυνα τωρα τελευταια…

η αλήθεια είναι ότι ο ανχόλις ξεκίνησε πρώτος,είναι ο δάσκαλος και ο λεδ είναι ο μαθητής.
η αλήθεια είναι επίσης ότι ο ένας καλοπιάνει τους μοδεράτορες ενώ ο άλλος όχι.
ο λεδ τους καλοπιάνει.είναι αγαπούλης κατά βάθος.
αλλά δε μ’αγαπά γιατί όταν είχα πάει σαλόνικα,έπαιζε αρης-μπαοκ και φάγανε γκολ.
όταν έφυγα προσωρινά από την καφετέρια,βάλανε γκολ.και μετά σε μια στημένη φάση του άρη,τού λέω,να,θα μπει γκολ και να,μπήκε γκολ.και δε μ’αγαπάει πια.
ψηφίζω κάτι άσχετο,κάτι ωραίο

Πσηφίστε ρε χτσενέρωτοι!

μέτριο με γαλατάκι.νουνου α.

ΓΑΜΩΤΟ. Είναι τόσο δύσκολο :frowning:

:lol2:
Ωραίο thread!

Δε πσηφίζω ακόμη…΄

Και ναι… καιρό έχουμε να δούμε καμμένο-μεταμεσονύχτιο-Λεντ-θρεντ…:-s :stuck_out_tongue:

Ξέρουμε τι θες να ψηφίσουμε… έβαλες και ονομαστική ψηφοφορία όπως θα ήθελε! :roll: :lol:

Οι Tool ειναι θεοι αλλα τους εχω ψηφισει αλλου…
Ο καφες δεν μ’ αρεσει (μ’ αρεσει μονο ο ελληνικος - η τουρκικος, δεν ξερω)…
Ο λεδ_ζεπ ειναι πολυ ηρεμος τελευταια…

Οποτε Ανχολης προς το παρον. Ειδικα οι φοβερες παρεμβασεις του στα τοπικ των Metallica/Maiden ηταν καταλυτικες…

:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:
ψόφα ρε τσιράκι των σκατότουρκων

Τοοl ρε…

ΕΔΙΤ: Ο Σορτσάκιας ξέχασε να αλλάξει ακάουντ και πόσταρε ως δέχτσα :stuck_out_tongue: Εγώ τη δική μου αναλυτική απάντηση θα τη δώσω αύριο! :smiley:

Ρε μαλάκα άλλαξε account.

Λεδ.Ειναι ο Πρωτος μου Ερωτας!(Τελεια και Γκαυλα).-

έχει ένα άλφα επιχείρημα:wink:

Τελικά θα ψηφίσω Λεδ. Έτσι ρε, για το πχιο πριν και μόνο.

Δε ξέρω κανέναν …πρέπει να τους γνωρίσω και να μου δώσουν προσφορές…:stuck_out_tongue: Ψηφίζουμε ποιος αποχωρεί???:stuck_out_tongue: :lol:

O πρώτος διδάξας ήταν ο Unholy οποτε…:lol:

ανχολης :!: πειτε οχι στα υποκαταστατα :!:

κλεβω και ατακα λεντ :!:

λεδ γιατι κανουν και ριγιουνιον#-o …και γιατι εχει ανοιξει θρεντ για το ερωτοδικειο…ναι ρε για αυτο!!!

Ανχολη για την τεχνικη στα ποστ
Λεδ για το feeling στα ποστ