Μπανανα-βυσσινο vs ροδάκινο

Λοιπόν; ΠΟΙΟΣ είναι ο καλύτερος χυμός;

Βαριέμαι ελεεινά, είναι 17 Αυγούστου και λίγοι είμαστε στην Αθήνα και λιώνουμε, οπότε μη το κλειδώσετε, να χουμε να λέμε την μλκια μας ξέρωγω. Ευχαριστώ.

Ροδακινο.Ο μονος λογος να κλειδωσουν αυτο το πολλ ειναι επειδη δε τιθεται θεμα συγκρισης.

Ο καλύτερος χυμός ήταν με γεύση φραγκοστάφυλο,δε θυμάμαι ποιας εταιρίας.Έβγαινε όταν πήγαινα δημοτικό,μετά δεν έβγαζαν πια δε ξέρω γιατί.Μετά έρχεται η φράουλα και μετά ο χυμός motion και μετά το πορτοκάλι.

Αναφέρεσαι σαφώς στο Ribena. :expressionless:

Βυσσινο σκετο εχω να πω εγω.
Μπανάνες και λοιπά φαλοκρατικά υποκατάστατα να πάρουν δρομο.

Τον Ribena εναν μοβ λες? Παντως πρωτος ερχεται ο χυμος μηλο και μετα ο χυμος ποστοκαλι. Αληθεια βρε ifrit υπαρχει χυμος μπανανα βυσσινο? :?

Όχι παιδιά,ribena φραγκοστάφυλο βγαίνει ακόμα αν θυμάμαι καλά.Εκείνος που λέω πρέπει να ήταν frulite.Είχε μια πωρωτική γεύση.

Η Επιλογή σκέτο Βύσσινο γιατι δεν υπάρχει,κύριε ifrit,που διεξάγεις την poll?
Τι ribena και μοβ βατόμουρα…
Amita Βυσινάδα, και του πουλιού το γάλα!!

Ω ναι ΚΑΙ αυτό.Πίνεις με της ώρες.

Αυτό κυριέ μου ειναι βασιλόπουλος.
Τα’χεις μπερδέψει.

Γιατί μαζί με μπανάνα είναι ανώτερο. Απλά.

Μαζί με μπανάνα προκαλεί διάρροια βασικά…

MΠΑΝΑΝΑ-ΒΥΣΣΙΝΟ ΦΥΣΙΚΑ!!!

Τι; Συγκρίνεται; :-s

yup.βυσσινο και τα μυαλα στα μπλεντερ

My god έχουμε πήξει τόσο στη μλκία που γράφουμε για χυμούς…βυσσινάδα φυσική.της μαμάς…

Όμορφες επιλογές και τα δύο. Μόνο που επειδή το μπανάνα-βύσσινο έχει ένα πολύ γκέυ χρώμα, προτιμούμε ροδακινο.

Ροδάκινο. Απ’ το αλλο δεν εχω καν δοκιμάσει…:expressionless:

Είστε κακόγουστοι [-X

Εγώ πάντως μόλις ξύπνησα και απολαμβάνω ένα ποτήρι μπανάνα-βύσσινου παρέα με το πρώτο τσιγάρο της μέρας. Τελειότητα. Ψηφίστε.

Σε λίγο θα το απολαμβάνεις στην τουλέτα!!!

Ακόμα ένα συν!