Μπανανα-βυσσινο vs ροδάκινο

Μπανάνα - Βύσσινο rules:!:

ανανας rules!α!α!τι?που?ποιος?α καλα…εχμ τοτε θα πω ροδακινο :stuck_out_tongue:

Βασικά ο αγαπημένος μου είναι χυμός ανανά…
αλλά ψηφίζω βύσσινο…

Δεν υπαρχει πιο δροσιστικο πραγμα απο ενα παγωμενο χυμο ροδακινο[και τη μπυρα,αντε και κανα υπερπαγωμενο ice-tea]

Ξεθαβω.

Ροδακινο κλασικη αξια

Το βύσσινο είναι ωραίο αλλά το ροδάκινο είναι ασύγκριτα πιο σέξυ, γαργαλάει τον ουρανίσκο. Σημειώσατε 2.

Μπαλαδορος ο Ρεντ Ραμ

Μπανανα-βυσσινο-ροδακινο χυμος ειναι κορυφη. Και μπανανα-βυσσινο σκετο ειναι ωραιο. Και ροδακινο ωραιο. Και ανανας μπονους ωραιος. Και φυσικος πορτοκαλι τα παταει ολα χαμω.

Σκετο βυσσινο.Ειτε σε γλυκο,ειτε σε χυμο,ειτε σιροπι πανω απο καιμακι παγωτο ή μεσα σε Μilkshake

πωπω σε γλυκο το βυσσινο ναι. και σε σιροπι πανω απο παγωτο ναι, ναι! αλλα οχι χυμος βυσσινο.

Oταν εχεις να χεσεις 2-3 μερες ειναι κομπλε.Σου γαργαλαει το εντερο και σε βοηθαει τα μαλα…

εισαι δυσκοιλιος τολκι πουλιμ?

Καποτε ναι.Σε ηλικια 14 χρονων ειχα να παω τουαλετα και ενα μηνα.Τωρα ομως του δινω και καταλαβαινει.

Η τουαλετα σου πρεπει να ηταν χαρουμενη…Οχι πια…:stuck_out_tongue:

ενα μηνα! 8O

η κολλητη μου(δυσκοιλια) στη βδομαδα νομιζει πως θα σκασει. στο μηνα θα νομιζες οτι απο στιγμη σε στιγμη περιμενεις να γινει εκρηξη στην κοιλια σου.

και το soundtrack της καταστασης ειναι το Ματωνω της Πεγκουλας

πες μου οτι δεν εννοεις οτι ματωνει ο κωλος σου. βασικα αν το εννοεις μην το πεις, δε χρειαζεται φτανει. θελω να φαω για μεσημερι σε λιγο.

Σχημα λογου.Ελεος ρε

Δν γινεται με τιποτα ενα μηνα!ΕΙναι τρομερο…

Eιχα μεγαλο προβλημα.Αυτο μου ετυχε 2-3 φορες λογω κατασκηνωσης επειδη σιχαινομουν να παω στις τουαλετες