Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι ναης ουαν

Madsroom ζωγραφιζεις μιλαμε :smiley:

ποοοοοοοσοοοο πολυυυυυυυ σ αγααααααπηηησααααα κααααανειιιιιιιιιις δεεε θααα το μααααααθεειιιιιιιιι

Κώλοι ftw.
Βυζάκιδες ακόμα να καταλάβετε ότι χάσατε;

Κερδίσαμε, θα έλεγα.

Ήρθε η ώρα για την απόλυτη “2 σε 1” φωτό. Με το μαλακό το σπόιλερ Stargazers, KENs κλπ. ενθουσιώδεις τύποι.

[SPOILER][/SPOILER]

Το 2 σε 1 είναι το ιδανικό.
Πάντως κερδίσατε με διαφορά… στήθους :stuck_out_tongue:

Προειδοποιω οσους ανοιξουν το σποιλερ και ειναι σε επικινδυνη ηλικια ας γραψουν πρωτα ενα σημειωμα,ενα αγαπω τα παιδια μου τη γυναικα μου κατι τετοιο βρε αδερφε. Εγω αν εξαιρεσουμε ενα τριλεπτο σφιξιμο στην καρδια,ενα μουδιασμα στο 85% του σωματος και καποια σαλια στην καρεκλα και το πληκτρολογιο ειμαι καλα :lol: Υ.Γ πιθανοτατα η καλυτερη φωτο σε ολο το θρεντ :slight_smile:

Εγραψες γιγαντα!!!

[SPOILER][B]ΑΡΚΕΤΑ…ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ…ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΟΗΜΑ ΥΠΑΡΞΗΣ…ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΡΧΟΝΤΑ!!! ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΘΗΤΕΙΑΣ[/B][/SPOILER]

:lock:

=D>=D>=D>:cry:
Αλλά μην το κλειδώσετε ρε παιδιά!!

να το κλειδωσουν και να ανοιχτει ενα vol. 2 αλλιως θα κανω bump με τη συγκεκριμενη φωτο καθε δυο μερες…

ε κανε! θα ειναι ισως το bump με το περισσοτερο νοημα εβερ! :lol:

Λολ, και σκόπευα να συνεχίσω με περισσότερο αρχειακό υλικό που έχω μαζέψει από ορισμένα τίμια μπλογκς που (σημείωση) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ, αλλά οι αντιδράσεις σας απ’ αυτή τη ΜΙΑ φωτό με κάνουν να το ξανασκέφτομαι :razz:

Ε νταξ, αυτό είναι τέχνη.

Αγαπητοι mods…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΣΒΗΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΓΡΑΚΧΟΥ[/SIZE][/B][/SPOILER]

Ευχαριστω

Λοιπόν άκου. Θα δώσω πόνο αν μου δείξεις ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΤΙ :razz:

Οσο ο Κασιδιαρης θελει να πατησει χαμω και να ριξει στη θαλασσα καθε Πακιστανο-Αλβανο-Αφγανο και γενικα αλλοδαπο που κυκλοφορει στην Ελλαδα.

Ώπα. Αυτό είναι πολύ!

ΟΚ λοιπόν. Θα ποστάρω κάτι αύριο. :razz:

ω θεοι