Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

Λοιπόν το προαιώνιο δίλημμα έρχεται να χτυπήσει την πόρτα και του αγαπητού μας φόρουμ! Το πράγμα είναι απλό. Ψηφίστε τι προτιμάτε περισσότερο, στήθος ή οπίσθια ΚΑΙ αιτιολογήστε!
Χαζές επιλογές τύπου “και τα δύο” η “εγώ κοιτάω τον εσωτερικό της κόσμο” δεν υπάρχουν, κρίνονται απαράδεκτες και γενικά δεν μας απασχολούν. Γράψτε τις αλλού. Εδώ είναι καθαρά σαρκικού περιεχομένου θρεντ.

[SIZE=“2”]ΤΟΝΙΖΩ! Το θρεντ είναι σοβαρό. Θέλω να δω απόψεις και προτιμήσεις. ΟΧΙ σπαμ, ΟΧΙ υβριστικού/προσβλητικού περιεχομένου ποστ, ΟΧΙ εικόνες πορνογραφικού περιεχομένου. Keep it clean.[/SIZE]

Επίσης τα κοριτσάκια της παρέας μην ντραπείται να συμμετάσχετε και να ανταλλάξετε απόψεις μαζί μας. Αυτά.

Εγώ θα πω βυζάρες…είναι πολύ απλό και θα αιτιολογήσω

1)πρώτον και κύριον…για να ευλογήσουμε τα γένια μας.κολάρες δεν έχουμε…και δε θα αποκτήσουμε ποτέ.Ας δουλέψουμε με αυτό που έχουμε.
2)Μπορείς να τον κοιτάς στα μάτια και να του λες λάγνα"do you like the view???" ή εναλλακτικά"do you HAVE this view???"
3)είναι σχετικά απλό να αποκτήσεις βυζάρες αν δεν έχεις.Δε θέλω κομπλεξισμούς.Silicon Valley rules.Γιατί αμα είναι να το κάνεις,θα πας για valley
4)Αγόρια σκεφτήτε την εξής σκηνή.long day at work.γυρίζεις σπίτι.της βγάζεις τη μπλούζα,ανασηκώνονται ελαφρώς,ταλαντεύονται ελαφρως,χώνεις τη μύτη σου και τα ξεχνάς όλα.τα υπόλοιπα θα λογοκριθούν.
5)είναι από αρχαιοτάτων χρόνων το κατεξοχήν συμβολο της θηλυκότητας.
6)είναι απαλά,ροζ,και μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για στρωμματάκια θαλάσσης
7)αν έχεις βυζάρες και περπατάς αργά κόβοντας την κυκλοφορία κανείς δε θα σου πει"παρ’ τα βυζιά σου μωρή κότα"
8 )πριν το σεξ και μόνο στη σκέψη γίνεσαι τούρμπο
9)κατα τι διάρκεια του σεξ μπορείς να παραμιλάς για την καλή σου τύχη
10)μετά το σεξ αποκοιμιέσαι στον παράδεισο
11)γιατί το κλασσικό είναι απλώς διαχρονικό.
12)γιατί μόλις έρχεσαι σ αυτή τη ζωή είναι το πρώτο μέρος που πας.και μερικοί όπως θα μας δείξει το θρεντ δε το ξεπερνάνε ποτέ.
13)γιατί μπορείς να το παίξεις πρόστυχη νοσοκόμα που σκύβει πάνω από τον ασθενή για να…τον περιποιηθεί
14)και τέλος γιατί ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΒΥΖΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΩΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.όχι στη λογοκρισία.ζήτω τα επικά βυζιά

όχι δεν είμαι les,και μη το ξανασκεφτείς.Απλώς,είπαμε.δουλεύουμε ό,τι έχουμε.

Κάνω την αρχή!!βυζιά γιατί ειδικά όταν είναι πλυθωρικά σου δημιουργούν πολλών ειδών φαντασιώσεις…Επίσης και απο πιο ψυχολογικής άποψης για τα αγοράκια σαν και εμάς το μεγάλο στήθος σχετίζεται και με τον μητρικό θηλασμο…επίσης στο στήθος υπάρχει αρκετό παιχνίδι και με τον εκάστοτε τύπο ρώγας που θα συναντήσεις…άρα 2 σε 1…αυτα!!

Ως γνήσιος νησιώτης, ψηφίζω μώλο!
Αν συνοδεύεται κιόλας από μακριά πόδια και γενικότερο ύψος, παραγγέλνω βέρες!8)

Εγω λεω οπισθια…γιατι στο σεξ καποιες στιγμες τα οπισθια κοιτας/πιανεις/χτυπάς αρα και πρεπει να αξίζουν! Τωρα το στήθος φτιάχνει αμα έχεις και πρόβλημα…αλλα ο ποπός δύσκολα…:smiley:

Πειτε οχι στα πλαστικα προιοντα!

=p

Σιγά ρε οικολόγε.

Συμφωνω 100%

ΥΓ 3-2 οι κωλοι, παμε ρε ομαδα!

Γενικα τη κουρτινα 2. Ειδικα, εξαρταται κι απ τα κυβικα. Εαν δηλαδη η αλλη εχει υψος ενα ογδοντα κι απο στηθος δεν, τοτε δυσκολοι οι καιροι για πριγκηπες.

Βυζιά, μεγάλα και πάντα φυσικά. Διότι προσφέρουν μια ακόμα επιλογή στο σεξ. :vibrate:
Εννοείται βέβαια, ότι πρέπει να συνοδεύονται από ένα νορμάλ σώμα.

Εννοείται επίσης ότι και στους ωραίους κώλους λέμε αβιάστα ΝΑΙ, απλά μεταξύ μιας γκόμενας με τέλειο κώλο και μικρο βυζί και μιας άλλης με μεγάλο βυζί και λίγα (ΛΙΓΑ ΟΜΩΣ) κιλά παραπάνω προτιμούμε τη βυζαρού.

Φυσικά, όλα αυτά έχουν νόημα όταν συζητάμε μόνο για σεξ.

E ναι αν μιλάμε για λογοτεχνία τί νοημα να εχουν…
Εγω είμαι με τους κώλους γτ μεγάλο βυζί βρισκεις ευκολα…Ωραιο κώλο όχι:!:

μετά το μπολντ, παρακαλώ συμπληρώστε: “…παραγγέλνω βέρες!” 8)

Πωπω, τι βλέπουμε πρωινιάτικα… μπράβο Νάιλιστ! :stuck_out_tongue:

Θα ψηφίσω ΟΠΙΣΘΙΑ μιας και:

  1. Δε με συμφέρει και πολύ να ψηφίσω την άλλη επιλογή :stuck_out_tongue:

  2. Δεν είναι τυχαίο που τα οπίσθια ονομάζονται “χαρακτήρας”, ενώ το στήθος “προσόντα” - από τους ίδιους τους άντρες! Ο χαρακτήρας είναι κάτι μοναδικό, διαφορετικό σε κάθε γυναίκα. Το στήθος, ναι, μπορεί να έχει διαφορετικά σχήματα, αλλά όλοι την ποσότητα κοιτάνε, η οποία αποκτίεται στις μέρες μας με 2.000-5.000€ ή με λίγη υπομονή μετά τη γέννα :stuck_out_tongue:

  3. Αν ο μώλος δε βλέπεται, δε βλέπεται, πάει και τελείωσε. Δύσκολα αλλάζει με γυμναστικές κλπ., ενώ τα λιγότερα προσόντα είναι απλά ένα μειονέκτημα. (λίγο εκτός θέματος αυτό, αλλά πρέπει να υπερασπιστώ την ψήφο μου, τι να κάνω)

Όχι στα πλαστικά προϊόντα!!καλύτερα με μικρό βυζί παρά με αυτά τα σκατά μέσα στο βυζι!!ουστ…
Πάντως η σύχρονή ελληνίδα προσέχει πολύ και ωραίους κώλους βλέπεις πού περισσότερους απο ότι στο παρελθόν…

Η κορψέτ έδωσε μανιφέστο.

Και όπως είπαμε τα μεγάλα βυζιά έχουν και πρακτική χρήση εκτός από αισθητική.

Γαμπες!!!:stuck_out_tongue:
Μετα ομως στηθος…

Η φωτό του Ρουντολφ σε άλλο θρεντ είναι αρκετή για να κλείσει την αντιπαράθεση!

Τέλος!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=244722&postcount=1

Χαχα!!ο παππούς δίπλα στην πόρτα κοντέυει να λιποθυμήσει…δες πως παραπατάει!!!καλά και εσύ μας έβαλες την τελειότητα μέσα στην μούρη…πως να αντιδράσουμε κ εμείς οι βυζάκηδες!!!πάντως κάτι μου λέει ότι σε αυτήν θα έκανες πρόταση γάμου ε???:lol:

Ενω ο κωλος οχι;:roll:

Ψηφιζω 2 γιατι βρισκω πιο ομορφο/sexy ενα σωμα με τελειο τσουπωτο κωλο και μετριομικρα βυζια παρα τα μασταρια της γελαδας και αδιαφορο-μικρο κωλο. Over.

PS: Αλλαχτε καποιος τον τιτλο του θρεντ…Δεν εχω δει πιο γελοιες λεξεις στην ζωη μου. :stuck_out_tongue:

Είναι η μητέρα των παιδιών μου! Απλά δεν το ξέρει ακόμα…:lol: