Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

Χαζό, πάνχαζο σοφικάπα, ο κώλος έχει πρακτική χρήση ό,τι σχήμα και να έχει.

Σε τα μας τώρα?

Ιδιο να χρησιμοποιησεις της Κιρα Ναητλι και ιδιο της Σακιρας;:stuck_out_tongue:

Θεωρητικά πάντα, ναι, είναι το ίδιο στενό.
Ξεφεύγουμε όμως…

Χμμ…χμμμμ.χμμμμμμμμμμμ

Βρίσκω τον άσχημο κώλο πολυ πιο ντεγκαβλέ από ένα conventionally “ασχημο” (μικρο) σετ μασταριών.

Οπότε ψηφίζω πωπουδίνο :smiley:

Χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι οι περισσότερες γυναίκες του forum έχουν μικρο στήθος και όμορφο τσουποτό πωπούλι!!!πάντως φιλική συμβουλή να μην αισθάνεστε ποτέ άβολα και να έχετε ανασφάλειες με τα σώματα σας!!!:slight_smile:

χοκαμ που είσαι???!!!???

έχω την εντύπωση πως μόλις μπουν χόκαμ και τόλκις το θρεντ θα πάρει φωτιά!!! 8)

Definately and 100% ass.
Θα αιτιολογήσω μια άλλη στιγμή που δε θα βαριέμαι

Εγραψες ολοκληρο μανιφεστο (οπως λεει ο ChrisP) για το στηθος αλλα στο avatar μας μοστραρεις εναν θεσπεσιο πισινο:p

ο hokam αμα κρινουμε απο το avatar μαλλον για κωλο θα ψηφισει:!:

εκτυπωνω το ποστ σου κ το κολαω στην μουρη οσο μου λενε λαλακιες για τα μεγαλα βυζια!:wink:
εισαι η θεα μου!:smiley:

εγω ειμαι λατρεις του Βυζιου(ιδικα του μεγαλου)
οτι κ κολο κ να εχει η αλλη μπορεις να μπεις αλλα αμα δεν εχει μεγαλα βυζια το ισπανικο δεν γινετε οποτε…

ο χοκαμ είναι βυζάς.

Ρε συ,αμα βάλώ βυζιά θα με κόψουν λέμε.είναι πρόκληση

και τα ισπανικά ως γνωστόν είναι καλύτερα από τα οθωμανικά…Σα γλώσσα προφανώς εννοώ

στους χιππικους ερωτες δεν κολαμε σε γλωσσες κ θρησκειες! :wink:
αγαπαμε ολους τους ανθρωπους! :lol:

α) μη γράφετε “μώλους”. Γράψτε “κώλο”, δε δαγκώνουμε

β) το τόπικ είναι έπικ, όχι για το θέμα του, αλλά για τις απαντήσεις του! Εύγε σε Νίχιλιστ που το άνοιξε και σε όσους απάντησαν!

γ) Εγώ είμαι άνθρωπος που κοιτάζει μπροστά στο μέλλον. Το μεγάλο βυζί μπορεί να κρεμάσει. Ο ωραίος κώλος όμως μπορεί να διατηρηθεί με φυσικές μεθόδους για πολλά χρόνια. Εκτιμώ τα μεγάλη φυσικά στήθη, αλλά ψηφίζω κώλους. Είναι και πιο δημοκρατικοί και πάντα τραβάνε το μάτι μου περισσότερο.

Ρίχνω την κωλοψήφο μου

Βυζιά φυσικά ρε.
Οι ωραίοι κώλοι μας αρέσουν κ μας ευχαριστούν, αλλά μετάξυ των δύο, τα μεγάλα κ όμορφα βυζιά βγαίνουν νικητές. Αυτά φυσικά, εννοείται πως πρέπει να συνοδεύονται κ από ένα όμορφο γενικά σώμα.

Επίσης, να προσθέσω και μια άλλη παράμετρο, πλην του σεχ

Από άποψης παρατήρησης στο δρόμο, το βυζί κρύβεται/σκεπάζεται/καμουφλάρεται τις κρύες μέρες του χειμώνα, ενώ ο κώλος είναι πάντα μαζί μας για να μας φτιάχνει τη διάθεση! 8)

Τα μεγάλα κ όμορφα δε κρύβονται με τίποτα

άσε που όπως έχει προχωρήσει η επιστήμη, πολλά βυζγιά είναι τελείως παραπλανητικά. Σουτιέν που τα ανυψώνουν, με πρόσθετη ψύξη στις άκρες τους και φουσκωτικούς μηχανισμούς και VGA και MMS και ό,τι θες. Ενώ στο άλλο, ό,τι βλέπεις παίρνεις!

ναι και μετά ειναι kinder έκπληξη!!!

Ιρφιτ: Η δολοφονική εφεύρεση που λέγεται μπουφάν είναι ικανή να τα καλύψει και αυτά. :smiley: