Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

Για μια με ωραιο κωλο αλλα αβυζη το πιο πιθανο να ειπωθει ειναι “Πωπω κωλαρα”

Για μια με μεγαλο στηθος αλλα εξισου μεγαλο κωλο το πιο πιθανο να ειπωθει ειναι “Κοιτα μια φακλανα”

Κωλος wins

11-7 για να μην ξεχνιομαστε

δε μου αρέσει που νικάνε οι κώλοι. Οι καλοί κώλου σπανίζουν και δε μου αρέσει που μαζευόμαστε πολλοί. Μη με αναγκάσετε να επιχειρηματολογήσω υπέρ στήθους

Έχεις δίκιο ντάξει. Αλλά όταν το βγάλει αποκαλύπτονται όλα.

Κοίτα δεν είναι κ στάνταρ ότι αν έχει μεγάλο στήθος θα έχει κ μεγάλο κώλο (δλδ θα έχει παραπάνω κιλά). Μπορεί απλά να είναι προκισμένη. Κ αυτό επιδιώκουμε κ μας αρέσει

Μπα…μολις βγουν τα μακριά παλτά πάει κ αυτή η ζεστή συντροφιά!!!ζήτω το καλοκαίρι!!

επίσης αν φοράει μπουφάν, σημαίνει πως έχει πουτσόκρυο και δύσκολα “χαίρεσαι” με ό,τι κι αν δεις εκείνη τη στιγμή. Πλέον ο μικρούλης Bleedin History/καρβου/ιφριτ λειτουργεί στο μικρόκοσμο…

Στην παραλια τοπλες ή με στρινγκ???8)
Ολοι χαζευουμε κατα την γνωμη μ αμα μια τυπισσα πεταξει το “απο πανω” παρα αμα φοραει στρινγκ…
(δεν λεω οτι με χαλαει ομως κ το αλλο…)

Κοίτα δεν ισχύει πάντα αυτό. Δηλαδή δεν σε αποτρέπει όπως κ να χει. Θα έλεγα δε παίζει καν ρόλο
το αναλύσαμε πολύ :stuck_out_tongue:

δηλαδή στην παραλία όταν είναι τόπλες τι φοράει από κάτω? τζιν? :lol:

μένω στην Ελβετία… άλλες θερμοκρασίες :frowning:

Έτσι νόμιζα και γω, αλλά χτες το βράδυ, και παρά το γαμώκρυο που είχε στην Κιφησίας, ο μικρούλης στάθηκε στο ύψος του μόλις αντίκρυσε εκείνη τη δίμετρη υποψήφια για όσκαρ Α’ γυναικείου κώλου να περιμένει το λεωφορείο… :roll::roll:

ο μικρός καρβού περνάει δύσκολα

Εννοειται πως δεν ειναι στανταρ οτι τα μεγαλα στηθη πανε με μεγαλους κωλους. Ωραιος κωλος με μεγαλα βυζια ειναι το ιδανικοτερο δεν το συζηταμε:D, αλλα αμα δεν μπορω να εχω και τα δυο, προτιμαω καλο κωλο:p

Eγώ χαζευω τον κώλο με το στρινγκ παντως…γτ αν δεν εχει κυταρίτιδα, ραγαδες και τα λοιπα… τα σπαει…Σπάνιοι κώλοι!!!

όχι ιδιαίτερα… από στήθος δε λένε πολλά, αλλά από κώλους… :stuck_out_tongue:

Μην ξανακανεις παραπονα οτι σε περασανε για αγορι στο φορουμ…:lol:

επίσης δε μου αρέσουν τα τιτανοτεράστια βυζγιά. Είμαι ανώμαλος? :oops:

Ναι…οντως…κατι παιζει με τις ορμόνες μου…το έχω παρατηρήσει και εγω.:lol::lol:…Να το κάνω Λουνατιξ???:lol::lol:

ναι
.

:(:(:frowning:

δυσκολο…χμμ…αλλιως βλεπεις εναν κωλο με κολλητη φορμιτσα και ταφακι απο μεσα και αλλιως με τζιν…κατι αντιστοιχο ισχυει και για το στηθος.ψηφιζω στηθος λογω ρογας…