Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

Γυναικα χωρις βυζι,σπιτι χωιρς μπαλκονι…

Απ την αλλη ο κωλος ειναι το μο*νι του μελλοντος…

Αν και ανεκαθεν ημουν βυζοφαν,εχω αρχισει να αναθεωρω…το βυζι εχει την πλακα του(δεν ειναι τυχαιο οτι λεγονται και funbags…:p) δε λεω,αλλα η σπανιοτητα του ποιοτικου κωλου(εκτος λατινικης αμερικης) ειναι κατι που σε τραβαει ενστικτωδως να το προτιμησεις.Ο κωλος ικανοποιει τα ζωωδη ενστικτα του ανθρωπου πιστευω(στανταρ αν γινει γκαλοπ κι εδω μεσα ακομα αγαπημενη σταση θα ψηφιστει το doggy style…:p),αλλα απ την αλλη τα βυζια σου βγαζουν κατι πιο “”“τρυφερο”""(επιτηδες τα πολλα εισαγωγικα…χεχε).Οποτε θα μεινω πιστος στα αβαταρ μου…

Γιατι οπως λεει και ο σοφος λαος,με σαλιο και υπομονη,ο κωλος γινεται μο*νι…8)

Κλειδώστε το! Τώρα! Δεν έχει νόημα να ειπωθεί τίποτε άλλο!!!:bow::bow::bow::bow:

ΚΩΛΟΣ.

αμα εχει μια γκομενα βυζαρες και εχει και τεραστιο κωλο τι να το κανω ??

προτιμω μια με γαματο κωλο και μετρια βυζια παρα μια με θεικα βυζια και μετριο κωλο…

ΚΩΛΟΣ ΡΕ !

Η νέα γενιά μεγαλώνει με σωστές αξίες!!! 8)

15-9 το σκορ!!! :slight_smile:

χοκαμ με πήγωσες…θανάσιμα…:stuck_out_tongue:


με απογοητευσες…:frowning:

Δεν έπρεπε να το πω ε? Σκατά…:frowning:

Ουτε εμενα μ΄αρεσουν αλλα μαλλον επειδη δεν τα χω.:-s

μεγάλο συν! αν και…

θα ψιλοσυμφωνήσω. δλδ τουλάχιστον το βυζί να μην είναι μεγαλύτερο απ το κεφάλι, παραπάει :stuck_out_tongue:

για αυτό είναι πιο βολικό να σ αρέσουνε τα ωραία βυζιά! πού να ψάχνεις τώρα…

υπάρχουν κι άλλες στάσεις εκτός απ το doggy style. στις οποιες μπορείς
α) να κοιτάς τα βυζιά να ανεβοκατεβαίνουνε
β) να πιάνεις (τουλάχιστον) τη μία βυζάρα
γ) να χτυπάς/σκαμπιλίζεις

δ) να γλύφεις
ε) να δαγκώνεις

βρες μου στάση (όχι προκαταρκτικά) που μπορείς να κάνεις το ίδιο με τον κώλο. α και

στ) να μπορείς να κόβεις αντιδράσεις χωρίς να χρειάζεσαι καθρέφτη/φως. γαμάτο το doggy αλλα μετράει και το interaction στο σεξ.

για να μην πολυλογάμε, ναι μεν ένας ωραίος κώλος ίσως να σε φέρει κοντά σε μια γυναίκα, αλλά ένα ζευγάρι όμορφοι και μεγάλη βύζοι θα σε κάνουν να μη θες να φύγεις :smiley:

ΒΥΖΑΡΕΣ λοιπόν, με διαφορά (μεγάλης) ρώγας.

ψ.

και τέλος γιατί ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΒΥΖΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΩΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.όχι στη λογοκρισία.ζήτω τα επικά βυζιά

να αρθεί η λογοκρισία!

ντουντ το τελευταιο μαμησε ασχημα!!!
+1

οσο κ μεγαλο να ειναι το βυζι θα πρεπει να συνοδευετε κ απο μια μεγαλη ρογα!
αλλιως μιση δουλεια κανουμε…8)

είμαι και γω ανώμαλος που μου αρέσουν οι μικρές και πεταχτές??? :frowning:

ναι!

η ρογα πρεπει να τρυπαει το σουτιεν! να ξεχωριζει ακομα κ εαν φοραει πουλοβερ! :lol:

Καλά αυτό ήταν ατάκα της δεκαετίας!!! :lol2:

αυτό ρε μπλουζ δεν είναι ρόγα! είναι αναμεταδότης του BBC!!!:lol::lol::lol::lol:

ασε ειχα μια συμαθητρια στο λυκειο…
οπως στο λεω!
ειναι ατακα βγαλμενη απο την ζωη! :lol:

ρε πρεπει να την ρουφας κ να γεμιζει το στομα σου!
να την πιανεις κ να την τσιμπας με ευκολια κ οχι με το μικρο σου δαχτυλακι!

ποπο οι νεοι δενε χουν καθολου καλη παιδεια… :lol:

Προβλέπω να ανοίγει και κανά τόπικ “κοιλιακοί ή κώλος ή χέρια ή πορτοφόλι?” από τις γυναίκες του φόρουμ :stuck_out_tongue:

το δικό μου είναι ανώτερου επιπέδου ρε.