Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

εγω απο την upton, προτιμω την αλλη kate, την δουκισα του καιμπριτζ
ισως επειδη ειμαι παιδι της μοναρχιας :roll: αφου ο γλυξμπουργκ εφυγε πιο μετα απ οταν γεννηθηκα

αχ καθριν, τι βασιλικα γ@μησ@ θα κανεις εκει στο μπακινχαμ, παρθενα σε πηρε ο πριγκηψ :stuck_out_tongue:
και ακομα σε απολαμβανει…

είδα τη φώτο της κέιτ με τη γραβάτα.

ΓΑΜΩΤΗΠΟΥΤΑΝΑΤΗΖΩΗ ΜΟΥΔΙΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ

8O8O8O

Έλα εντάξει, κάποιος να πετάξει τον Πάνο από τον υπολογιστή του midnight.
Άντε, τελειώνετε.

Αυτήν χωρίς την γραβάτα την είδες? 8O

Δεν έκανα τίποτα, είμαι αθώος, έβλεπα μπάσκετ. Αλλά…

[SPOILER][B][SIZE=6]…KATE UPTON ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ[/SIZE][/B][/SPOILER]

Την Elisha Cuthbert την είδε κανένας άλλος η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου;

Επιβάλλεται να μπει λεζάντα στη φωτογραφία της Findlay “Oh wait, αυτά δεν είναι τα γυαλιά μου”.

Θα σας κανει μήνυση ο Δικηγορος της Lawrence κουφάλες !

ΥΓ Τι πράμα είναι αυτο ;

Αραγε τι να σκεφτονται για μας τα κοριτσια του φορουμ βλεποντας αυτα τα θεικα ποστ :roll:

Αναμένεται να γίνει και leak της Βέφας. Αρπάχτε λοσιόν και χαρτομάντηλα.

Η αλήθεια είναι πως εμένα μου βγάζει λίγο θλιβερό η όλη ιστορία. Κουκλάρα είναι η Τζένιφερ, αλλά να κάθεται ο άλλος να μαζεύει φωτογραφίες που δεν θα έπρεπε να κυκλοφορούν από αυτήν και τόσες ακόμη γνωστές με σκοπό να τις πουλήσει για… bitcoins? * Το ενθαρρυντικό είναι πως αυτός που έφτιαξε τη συλλογή (όχι το λινκ που μπήκε) δεν έβγαλε τίποτα (λίγα bitcoins μόνο), οπότε ίσως δεν υπάρχουν τόσοι πολλοί χαζοί που θα πλήρωναν μια περιουσία για να δουν τις φωτογραφίες/βίντεο που ανταλλάσονται ανάμεσα σε ζευγάρια.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΠΕΣΤ!!!

Τώρα και Kate Upton sex tape, μάιστα…θα προτιμούσα να μείνει η αποκάλυψη όπως έχει…κρίμα

εχμ…

…μην το σκεφτεσαι:p :slight_smile: :!:

Πάρ’το/Σιγά μη σπάσεις το σμάλτο/Έχω πιο βρώμικο μυαλό κι από βάλτο

προς τι οι διαφωνιες και οι αλληλοσπαραγμοι ρε συντροφια :stuck_out_tongue: αφου μπορουμε να εχουμε και τα δυο

[SPOILER][/SPOILER]

to post toy namelessdead exei k ta 2 apoti fainetai