Γονιδης vs ΛεΠα

ο μπληντιν εριξε τη ιδεα πριν απο καιρο ‘LEPA-GONIDIS conquering Europe 2009’

το προβλημα ειναι ομως, ποιος θα ειναι headliner?? :-k
υπαρχει και η εναλλακτικη επιλογη ονοματος για το τουρ ‘the kapsouri alliance’

supporting acts: triantafyllos, kostas bigalis, thanos kallirhs, xristos pazhs, lena papadopoulou


δε νομιζω να το θελατε στο μουσικο κομματι του φορουμ ετσι?? :stuck_out_tongue:

Σορυ που θα σε απογοητευσω ρε συ, αλλα επειδη ειναι αργα και δεν εχω ορεξη για πολλη κουβεντα θα απαντησω με 4 λεξεις:

[SIZE=6]ALL THE MONEY FLOWERS!

[/SIZE]

Ασυζητητί Γονίδης!!! Είναι 100% τρού, ενώ ο Λεπά είναι ένας φλωρολελές και τίποτα περισσότερο. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[SIZE=“4”]ΜΠΑΝ, ΞΥΛΟ, ΠΙΣΣΑ, ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΟΤΩΦ ΣΤΟΝ ΚΕΙΜΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕ!!![/SIZE]:lightsabre::lightsabre::lightsabre::lightsabre:

το εκρηκτικο κλιμα των συναυλιων πλαναται απο τωρα στον αερα…ετσι,ετσι :twisted:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::bow::bow:

Καλα σοβαρα μιλαμε;;;;ΛΕΠΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!:metal::metal:

Γονιδης . & _

Ανααααααααααααααα εισαι μια πληγη!
Που αιμοραγει!

προβλεπεται μαχη ομως :lol::lol::lol:

Για να πω την αλήθεια προτιμώ Γονίδη. Τον ΛΕΠΑ δεν τον έχω δει και ποτέ ζωντανά άλλωστε.

βασανιστήτε μυστήρια πλάσματα…
εννοείτε ΛεΠα!!!


Now playing: Anathema - Seenset Of The Age
via FoxyTunes

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΛΕΠΑ!

Ο ΛΕΠΑ είναι οι Μετάλλικα της Ελλάδας!
Για σκεφτείτε το…
Πρώτες τρου μέρες, όπου όρισε το σκυλάδικο θρας με “κι εξακολουθώ να σ’ακολουθώ (seek and destroy)” “το’πε το’πε ο παπαγάλος (jump in the fire)” και λοιπούς underground ύμνους. Μετά αναγνώριση και μέηνστριμ και ενδιάμεσα πολλές διασκευές (“τζουτζούκα”, “φιλάκια”, “πάντα ζεις” κλπ.) πειραματικές απόπειρες όπως το “1000 βανίλια” και τέλος, το τελευταίο “μαγικά χαλιά” που επέστρεψε στις ΘΡΑΣ ρίζες!

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σας παρακαλώ πείτε μου, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ αυτός εδώ ο άνθρωπος 100% ΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ;;;;;;;; Έξω οι Λεπα-λελέδες!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

:bow::bow: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3::bow2:

εισαι γνωστης γαμωτο!!

Πειράζει που περισσότερο από τους δύο υποψήφιους προτιμώ τον θεούλη Αντίπα? :stuck_out_tongue:

Μα για αυτούς ακριβώς τους λόγους ο Λεπά απορρίπτεται, γιατί ενώ ξεκίνησε τρού, μετά απαρνήθηκε την τρουίλα του για χάρη της απαράδεκτης και mainstream λελεδιάς του, που τον όρισε ως καλλιτεχνική οντότητα επί σειράν ετών!

Ο Γονίδης όμως απλά φλέρταρε διακριτικά με το mainstream, χωρίς ποτέ να ενδώσει 100% σε αυτό, μένοντας πάντοτε πιστός στην underground τρουίλα που τον χαρακτήριζε ανέκαθεν!

ΓΟΝΙΔΗΣ ΡΕΕΕΕ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Σ’ ολους εσας του γκει που ψηφισατε Γονιδη,ο Θεος aka ΛεΠα δινει μονο μια απαντηση

.-

οχι, δεν πειραζειιι

Πειράζει (που είσαι μεγάλη φίρμα)

ούπς λάθος! :wacko:

Για να μη μιλήσω για το κομμάτι που έκανε άνω-κάτω την tape-trading κοινότητα στα 80ς “μείνε μαζί μου έγγυος, είμαι πολύ φερέγγυος” !!!
Από πού νομίζετε πήραν οι Suffocation την έμπνευση για το “breeding the spawn” εεεε???

Ελα ρε ποιος Γονιδης…

[SIZE=“4”]"…Μαζι σου θα καω σαν τσιγααααροοο" λεμε![/SIZE]

Βασανιστειτε μυστηρια πλασματα:lol: