Γονιδης vs ΛεΠα

:lol: Τα συνηθίζει αυτα ο Σταμάτης,αφου είναι παλικάρι.Όπως και το άλλο που λέει συχνά πυκνά (σε live πάντα)

ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ.

Σε σκέφτομαι συχνάαααα και να ρθεις θελω ξαναααα
Είναι η πρώτη μου φορααα που αγάπησα στ αλήθειαα.

Μαρία, γουστάρεις Πέπερς, και δε σ’αρέσει ο ΛεΠά και ο Γονίδης. Θύμισέ μου τι δουλειά έχεις στο φόρουμ? :p:p:p:p:p

δεν εχω λογια να απαντησω γιατι θα φαω ban:p :x
απορω τι σας εχουν κανει οι peppers κ οι dream theater κ τους ριχνετε καντηλια???:-k

Βλεεδιν, ο Σταμάταρος προηγείται σταθερά εδώ και μεγάλο χρονικό διάστημα. Μήπως είναι ώρα τα φλωροΛεπάκια να αναγνωρίσουν την δύναμη και την ανωτερότητα των τρού καλλιτεχνών, να τα μαζεύουν και να πάνε σε άλλη πίστα;;; YOU ARE DEAFEATED!!! :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

όπως λέει και η κολλητή Άντζελα (ΜΙΑ είναι η Άντζελα):

“μπήκες μόνος σου στη μαύρη Πίστα, νύχτα έρχεσαι και φεύγεις νύχτα”!

:p:p:p:p:p

Εγω θα πω ΛεΠα γι’αυτο και μονο

[SIZE=“7”]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!![/SIZE]:yahoo::yahoo:

Outlawtorn προσκυνω ταπεινα,πραγματικα ξερεις απο βεσπα:bow::bow:

Καλα ρε ΔΡΟΠΕΣ ΤΗΣ ΚΕΝΟΝΙΑΣ,ειναι δυνατον σε ενα τρου και τρισατανικο φορουμ σαν το δικο μας ο ΛεΠα να βρισκεται πισω απο τον Γονιδη;:eek:Ντροπη και αισχος.[-X

Παρ’τε μια ανθολογια να ξεστραβωθειτε απιστοι!



Και το υπερτατο ολων:

Ποσο μου αρεσει η κλασσικη μουσικη…:cry:

Θενκ γιου(και κορης)βερι ματς,κι εσυ το ιδιο.Μπορουσες ομως να το θεσεις και αλλιως

Οφτοπικ μοουντ οφ.

Αυτο το ποσταρε κανεις?:lol::lol:

Λοιπον αποφασισα!Τα τσιλιβιθρονια ακουνε ΛΕΠΑ!:D:D

Γιατί έχει πει το “κορμί θανατηφόρο” :smiley:

Μπαινει και τριτος στο πολ.
Ονομαζεται Κωστας Τολκιδης και τραγουδαει στο κεντρο “Οι Μουσιες” στην περιφερειακη οδο Θηβων Λεβαδειας.
Το προγραμμα ξεκινησε ψες το βραδυ και εχουμε ηχιτικα ντοκουμεντα 8)8):smiley:

http://rapidshare.com/files/189796658/tha_ta_kapsw.mp3

:lol3::lol3::lol3::bow2::bow2::bow2::bow2:

Aπλα γαμησε!

Κανένας απ’ τους 2, αλλά άμα ειναι να διαλέξω Σταμάτης!

επιβαρύνεις τη θέση σου ποστ με ποστ ε… :twisted:

ο πονος στη φωνη συγκρινεται μονο με σταματη!!!

Πρέπει να αποφεύγονται συναντήσεις μας:-s

Εύγε στον Κώστα τον Τολκίδη, την γνήσια λαϊκή φωνάρα! Αυτοί είναι οι τρού καλλιτέχνες, όχι σαν κάτι άλλες… Τζουτζούκες!!! :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

Γονίδης ρε άπιστοι!!:smiley: Και όπως έχει πει και ο ίδιος: “Καλλιτέχνες είμαστε εμείς? Λέμε κανά τραγουδάκι να περνάει καλά ο κόσμος…” ΄Τα 'χε τσούξει κιόλας…Παλίκαρος!!