Vuvuzela:Πείραμα των Αμερικανών ή η πρώτη φάση του Blue-Beam?

σοβαρα τωρα ομως ακουστε

δε θα δω μουντιαλε του χρονου… κλαψ…

Πρέπει να φτάσεις 10.000 posts μέχρι τις 14:00 σήμερα! :stuck_out_tongue:

Άμα ενδιαφέρεσαι σοβαρά θα το κανονίσουμε!

Συνειρμός: papardelas - vuvuzelas

Scary:|

Mα καλά γιατί κάποιοι έχουν κάτι βουβουζέλες 2 μέτρα με το συμπάθιο και οι άλλοι έχουν κάτι στεναχωρημένες βουβουζελίτσες?Τελικά το μέγεθος μετράει?:-k

είναι τετράφυλλες αυτές! :hippy:

ενταξει ρε παιδια δεν ειναι τοσο τρομερα τα πραγματα,θα την παλεψουμε

το θέμα όμως δεν είναι να την παλέψουμε, αλλά να το ευχαριστηθούμε ρε γμτ.

χαχαχα μ’ αρεσε πολύ το υποκοριστικό:lol:

θα κανονισω να τα κανω τη νεα μεγαλη μοδα στα ελληνικα γηπεδα 8)8)

σοβαρα κατι μου λεει πως οι βουβουζελες θα ερθουν ελλαδα

πραγματι!

μιλαμε για τον πιο εκνευριστικο σαματα που εχω ακουσει ποτε κατα τη διαρκεια αγωνων!Ειναι σαν να βλεπουν τον αγωνα χιλιαδες μυγες!
Αληθεια, παιζει να ακουγεται χειροτερα μεσα στο γηπεδο?γιατι σκεφτομαι πως λογω της μεταδοσης και των μικροφωνων υπαρχει πιθανοτητα να το ακουμε πολυ χαλια εμεις απο το κουτι!
Πως την παλευουν οι παιχτες?

ΚΑΤΩ οι Βουβουζελες!

Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΖΑΛΑΔΑ!!!:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::trumpet:

Δοξα και τιμη στον Restless γιατι ειναι γνησιος ποδοσφαιροφιλος.Πριν κατι λεπτα γκρινιαζα
στα αθλητικα για αυτο το κακο που μας βρηκε.Ειναι τοσο αθλιο που ουτε την περιγραφη δεν
μπορω να κραξω.

Oι 2 quoted μιλησανε σοφα.Πραγματικα αυτο το πραγμα δεν αντεχεται.Δεν εχω δει ματς ολοκληρο
ακομα.Για την ακριβεια αλλαζω καθε 5 λεπτα καναλι.

Ατακα της εβδομαδας.

Αυτό το τόπικ είναι πιο ελπιδοφόρο κι από εκείνο της γκλίτερ. Φόρουμ το μεγαλείο σου!

Πρωτη φορα εβρισε ο πατερας μου την τηλεοραση.

Και εχει δει πολλα ντημπεητ :expressionless:

Παντως, εχω παει σε αγωνα με βουβουζελες ραγκμπι στο αφρικα, και νταξει ειναι λες και φευγει η Σπυριδουλα. Ειδικοτερα αμα εχεις το Βασιλικο Πνεμονι της Σαβανας απο πισω σου.

:lol:

Τρελή ατάκα!

ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΕΣ

Χαχαχαχα:lol: Αυτή η λέξη είναι απίστευτη! δεν υπάρχει, και μόνο που την λέω πεθαίνω στα γέλια! Αραγέ υπάρχει όντως σαν όρος ή είναι έμπνευση του δημιουργού του θρεντ???

Υπαρχει οντως σαν ορος!

A [SIZE=“5”]vuvuzela[/SIZE], sometimes called a “[SIZE=“5”]lepatata[/SIZE]” (its Setswana name) or a stadium horn, is an blowing horn, approximately one metre in length, commonly blown by fans at football matches in South Africa. The origin of the name is disputed. It may originate from the Zulu for “making noise,” from the “vuvu” sound it makes, or from township slang related to the word for “shower.”[1]

ΧΑΧΑ καλύφθηκα πλήρως!

“βουβουζέλα vs λεπατάτα” θα ταν υπέρτατο πολλ όμως ε!