W.A.S.P. Live in Athens@Fuzz Club 29 Οκτωβριου

Με ψηνει αρκετα, τιμες δεν ξερουμε, ε?

Ε κανα 30άρι θα 'χει υποθέτω.

Κλασικα δηλαδη. Ξερουμε ποτε κυκλοφορουν τα εισιτηρια?

Μπα με τον νέο φπα…κανά 35-37άρι:):!:

Ευχομαι να μην γινει κατι τετοιο και αρχιζουν να αυξανονται τοσο οι τιμες… Γιατι μας βλεπω να μην τρωμε για να πηγαινουμε στα live… Κανα 30αρι καλα ειναι.

ελπιζω για 25 τα 500 πρωτα κι’ετσι…:roll:

Aν δεν παίξουν το “Fuck Like A Beast” δεν πάω πουθενά! Το γύρισε και ο Blackie στη θρησκεία τώρα στα γεράματα…

6 φορες τους εχω δει μεχρι σημερα και θα τους εβλεπα ανετα 7η. Ενταξει, ακουγεται λιγο αστειο :lol: αλλα οι Wasp ειναι απ τις αγαπημενες μου μπαντες στα “ευρυτερα” πλασια του heavy metal (αν ειναι να τους καταταξεις καπου, μονο εκει μπορεις να τους βαλεις παρολα τα ποζεροστοιχεια) κι οσες φορες κι αν τους δω δεν τους βαριεμαι. Το θεμα ειναι πως εχει πολλες συναυλιες εκει κοντα, οποτε μαλλον με κοβω να τους χανω για πρωτη φορα…

το αστείο που είναι?

εγω τους ειδα στο γκαγκαριν στο cromson idol κ ευκολα τους ξαναβλεπω

πω ρε φιλε… νομιζα οτι πεφτει πανω σε ματς του παο στο τσου λου κ ειχα απογοητευτει αλλα μπερδεψα τις ημερομηνιες σεπτεβρη με οκτωβρη…:stuck_out_tongue:

τωρα τιποτα δε μας σταματα γι’αυτο το live…8)

Αυτό, το sleeping in the fire και όλο το crimson idol. Ζητάω πολλά :-s

Πότε θα βγουν τα εισιτήρια? έχουμε κανένα νέο για τις τιμές?

εγω τους ειδα στο gagarin στο crimson idol κ δυσκολα τους ξαναβλεπω :lol:

Συμφωνα με αυτο :
http://www.rocking.gr/agenda/2010/10/29/4914/ τα εισητηρια κοστιζουν 29 ευρω…ε,καλα μου φαινεται…

παλι ? ? ? Μια φορα τους ειδα, το 2004. Ουτε ζεστη ουτε κρυο.

Νορμαλ τιμή (αναμενόμενη), θα εξαρτηθεί απ’ το σετλιστ, αν και η αδυναμία σε Blackie & Duda δε θα μας κρατήσει μακριά τους :stuck_out_tongue:

δεν τους εχω δει ποτε γιατι ολο κατι τυχαινε και θελω να τους δω αυτην την φορα, αλλα εχω ακουσει για τεζα πλεημπακ και το σκεφτομαι :-k

μόνο τα backing vocals, αν το δέχεσαι έλα, αλλιώς θα ξενερώσεις χοντρά :stuck_out_tongue:

δηλαδή όχι ότι δε τραγουδάνε οι άλλοι, απλά τους δίνουν περισσότερο όγκο οι προηχογραφήσεις

29 ευρω είναι καλα…

παιδια ξερουμε τι παιζει με το τικετπρο?θελω να παραγγειλω εισητηριο…αλλα ακομα δν εχουν κανει ανανεωση τις σελιδας…εχει κατι παλιες συναυλιες