W.A.S.P. Live in Athens@Fuzz Club 29 Οκτωβριου

Στα αναμενομενα λοιπον η τιμη ειχα ελπιδες για κανα 25αρι, αλλα δεν… Θα το τιμησω το live λογικα.

μα δν έχουν βαρεθεί να έρχονται ? μια φορά θέλω να τους δω , αλλά φοβάμαι μήπως είναι εντελώς ξεπέτα το λαηβ … :-k

Μην είσαι υπερβολικός. Είναι ένα ολόκληρο ευρω κάτω από την τιμή που θα περίμενες :stuck_out_tongue:

4 ρε, 29 εχουν, αρα 1 ευρω απο τα 30…:stuck_out_tongue:

25 περίμενες; εγώ το 30αρι το είχα σίγουρο

Παιδιά κάποιες πληροφορέις για το Fuzz. Πόσο κόσμο χωράει, είναι εύκολο να βρεις parking??? Πάνω στην Πειραιώς δεν είναι??

το εισητηριακι μου μολις εφτασε!!!θα γινει χαμος!!Wasp ρεεε!!!:band: (αριθμος 1001…ξερουμε μηπως ποσο κόσμο χωράει το Fuzz???γτ μου φαινετε πως τελειωνουν γρήγορα…)

Μεγάλο είναι το Fuzz. Σε χωρητικότητα νομίζω ότι είναι ίδιο με το Gagarin. Και έχει και αυτό εξώστη. Είναι κοντά στην Πειραιώς (σε μια κάθετή της) στο ύψος που είναι το Athens Heart. To parking δεν είναι και πολύ εύκολο στην περιοχή, αλλά μπορείς να πας και με ηλεκτρικό (10 λεπτά περπάτημα).

Παίζει το εισιτήριό σου να είναι από άλλο μπλοκάκι και για αυτό να έχει τόσο μεγάλο νούμερο. Δεν νομίζω να έχουν πουληθεί 1000 εισιτήρια.

νομιζω χωραει καμια 200αρια παραπανω…:-k

Με ηλεκτρικό που κατεβαίνεις??? Πετράλωνα?

Στο σταθμό του Ταύρου

Το εισητήριο λέει και ένα “With special guest” επάνω

Fixed
:smiley: :smiley:

Πέρυσι είχαν

πηρα χτες εισιτηριο, παιζει να ειναι το πιο ασχημο απο αυτα που εχω στη συλογη μου (συναγωνιζεται με το aerosmith)… ξεχασα να ρωτησω για το special guest ρε γαμωτο…#-o

αντε να ερθει η 13 οκτωβρη να δουμε τι σετλιστ μας επιφυλλασουν για φετος…

τι αριθμο εχει το τικετ??? για να δουμε πως παει η προπωληση…

269…

εκείνες τις μέρες θα λειτουργεί ο ηλεκτρικός η θα πρέπει να πάρεις ταξί?

Χθεσινό από Bergen:

[SPOILER]On your knees
The real me
L.O.V.E. machine
Crazy
Live to die another day
Wild child
Hellion
I don´t need no doctor
Scream until you like it (?, the setlist says Scream only)
Babylons burning
The idol
I wanna be somebody
–encore–
Chainsaw Charlie (murders in the new morgue)
Heaven´s hung in black
Blind in texas[/SPOILER]

Τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου, οκ 2 προσθήκες βέβαια αλλά και πάλι

Μονο το Live To Die Another Day ειναι προσθηκη…Τα αλλα ηταν και περισυ απλα μερικα ειναι συνδεδεμενα μεταξυ τους…

Μαλακιες…Ειχα πει πως θα πηγαινα να τους δω για 3η φορα μεσα σε ενα χρονο (μετα το περσινο live και το Wacken) και 5η συνολικα αν αλλαζαν καπως το σετλιστ…Δεν θελω να δω ΠΑΛΙ τα ιδια…

Αν δεν γινουν καποιες αλλαγες σε επομενα live δυσκολα θα παρεβρεθω…

Εκτος αν κατσει κατι που περιμενω και βγαλω το εισιτηριο χωρις να δωσω μια…

Αλλιως με βλεπω σε συναυλια που παιζουν καποιοι γνωστοι μου εκεινη τη μερα…

Α ρε Blackie ξεκολλα απ’το μυαλο σου και αλλαξε το λιγο…Αφου το εχεις ακομα το αθλημα…