W.r.c

Δεν έχουμε κανέναν φαν του είδους;

Χθες μετά από πολλές ώρες ταλαιπωρίας για μας και το αυτοκίνητο και μετά από ένα σκασμένο λάστιχο, τελικά καταφέραμε να φτάσουμε σε μια ειδική του Rally Acropolis! :smiley:

Ορίστε και το αντίστοιχο video…
http://www.youtube.com/watch?v=0dvAca_h0a8

Η Οργάνωση ήταν χάλια. Πολλοί χάθηκαν και ξεσκίζανε τα αυτοκίνητα τα τους στα κατσάβραχα ψάχνοντας να βρούνε που είναι οι ειδικές! Εγώ ξενέρωσα πολύ με αυτό και αν δε φύγει το ράλι από την Αθήνα πολύ αμφιβάλλω αν θα ξαναπάω. Οργάνωση = 0

Παλια παρακολουθουσα φανατικα.υποστηριζα την peugeot με γκρονχολμ και πανιζι κλπ κλπ.τωρα ετσι οπως εχει γινει,δηλαδη με μονο 2-3 ομαδες νε ανταγωνιζονται που απο οτι εχω παρατηρησει εχουν περισσοτερους οδηγους,δεν με τραβαει και τοσο.γενικα εχει χασει την αιγλη του πρελθοντος.κριμα

+1

Εγώ υποστηρίζω Suzuki! Παλαιότερα το Ignis στο JWRC και τώρα το SX4.

Να το και το αλλο το θεμα.Αν και απο οτι βλεπω καμια συμμετοχη απο τους ροκοβιους:(…
Ξεκινησε το πρωταθλημα και φετος με 2 μονο βασικες ομαδες(Ford,Citroen) και τις 2 εφεδρικες τους στην ουσια.Τα μπαχαλα που εκαναν τα τελευταια χρονια στους κανονισμους σε συνδυασμο με λαθος χειρισμους στη διοικηση και με την οικονομικη κριση εφεραν το σπορ σε αυτα τα χαλια.
Παραμενει φυσικα μια απο τις αγαπημενες μου ασχολιες:D

Στον πρωτο αγωνα-αυτον της Ιρλανδιας για φετος φυσικα νικητης ευκολα ο Loeb με δευτερο το Sordo!
Citroen λεμε ρε:D

Πάμε να το παρακολουθήσουμε φέτος μιας και το ξαναβλέπουν ζεστά και άλλες εργοστασιακές, Toyota ξαναμπαίνει το 2017, υπάρχουν Citroen, VW και Hyundai, υπάρχει και ο Wilson με το Fiesta. Καλός ο πρώτος αγώνας, πεσμένο σχετικά το επίπεδο των οδηγών.